Konkurs Żona doskonała - wyniki

Aby wygrać podwójne zaproszenie na pokaz specjalny filmu „Żona Doskonała” wystarczyło odpowiedzieć na jedno pytanie. Otrzymaliśmy wiele inspirujących maili, a wybór nie był prosty

Aby wygrać podwójne zaproszenie na pokaz specjalny filmu „Żona Doskonała” wystarczyło odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jaka tematyka na naszej stronie interesuje Cię najbardziej (zdrowie, kuchnia, dom, styl życia) oraz o czym jeszcze chciałbyś przeczytać? Uzasadnij swoje odpowiedzi.

Otrzymaliśmy wiele inspirujących maili, a wybór nie był prosty.

Oto lista laureatów wraz z odpowiedziami:

Najciekawszą tematyką na Państwa stronie jest "Kuchnia". Cały ten dział jest mi bliski, ponieważ uwielbiam gotować i każdy nowy przepis jest dla mnie zbawieniem :) Przewodniki, porady oraz ciekawostki są kopalnią wiedzy, która pomaga mi w rozwoju kulinarnym.

Uważam, że brakuje na stronie działu "Biznes". Giełda i waluty, informacje dotyczące OFE oraz opinie ekonomistów będą idealnym uzupełnieniem szerokiego wachlarza oferowanych przez was tematów.

Przemek, Warszawa

Najciekawszym działem na Państwa stronie jest niewątpliwie dział kuchnia. Można znaleźć w nim przepisy zarówno na wystawny obiad jak i drobną przystawkę, do przyrządzenia na szybko. Moim zdaniem zdecydowanie jest za mało artykułów w dziale ludzie. Życzyłabym sobie i Państwu aby w przyszłości pojawiło się więcej wywiadów.

Elwira, Warszawa

Najchętniej na Państwa stronie odwiedzam pierwszą zakładkę, „Zdrowie”. Prowadzę zdrowy styl życia i wiele informacji tam zawartych, staram się skrupulatnie stosować. Najciekawsze teksty są w dziale „Zdrowie rodziny”. Brakuje mi trochę artykułów w dziale dom… zbliża się wiosna, więc może coś o ogrodnictwie…

Anna, Warszawa

Moim ulubionym działem jest Dom a zwłaszcza urządzanie wnętrz. Artykuł pt. "W pokoju stwórz punkt centralny" zainspirował mnie do małej rewolucji w moim mieszkaniu. Porady świetnie się sprawdziły. Fajne są artykuły typu "zrób to sam" powinno być ich więcej. Czasami mała zmiana daje duży efekt. Takie porady zawsze dobrze się sprawdzają. Chętnie poczytałabym jak odrestaurować starą komodę, albo stworzyć oryginalną dekorację.

Marta, Warszawa

Najbardziej podoba mi się dział styl życia, gdzie znajduje wiele interesujących informacji. Szczególnie polubiłem kategorię „13 rzeczy…”, prezentujący ciekawostki z różnych dziedzin. Moim zdaniem zdecydowanie za mało treści jest w grupie „Motoryzacja”; opisy nowych aut, testy itp.

Darek, Warszawa

Gratulujemy wszystkim laureatom! Wkrótce skontaktujemy się z Wami w sprawie nagród.

Vote it up
550
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!