Zioła na pomoc zaburzeniom erekcji

Zaburzenia erekcji dotyka mężczyzn w różnym wieku. Nie oznacza, to zawsze konieczność interwencji lekarskiej. Wystarczy dołączyć do swojego codziennego menu kilka ziół, które napędzą Twoją potencję i przywrócą pełnię satysfakcji z seksu.
 

Żyj zdrowo, ciesz się seksem

Zaburzenia erekcji najczęściej, bo w aż 90% przypadków mają podłoże biologiczne, a tylko w 10% przyczyna leży w psychice. Aby cieszyć się jak najdłużej aktywnym życiem seksualnym należy prowadzić zdrowy tryb życia. Aktywność fizyczna, unikanie stresu, odpowiednia ilość snu oraz dieta oparta na pełnowartościowych posiłkach zapewni Ci nie tylko odpowiedni poziom libido, ale również zadba o Twoje zdrowie ogólne. Dodatkiem do diety mogą być zioła, które napędzą Twoją potencję.

Lista ziół wspomagających potencję:

  •     Żeń-Szeń prawdziwy

    W korzeniu tej rośliny znajduje się wiele cennych substancji. Dla nas najcenniejsze są ginsenozydy wpływających pozytywnie na działanie organów wewnętrznych, w tym także gruczołów produkujących hormony. Badania wykazują bezpośredni wpływ na dłuższy czas utrzymania wzwodu, mocniejsze i częstsze erekcje oraz zwiększoną satysfakcję seksualną. Aby uniknąć tzw. syndromu żeń-szeniowego, zaleca się stosowanie go nie dłużej niż 3 miesiące.

  •     Buzdyganek naziemny

    Znany również pod nazwą Tribulus terrestris zawiera saponozydy steroidowe wpływające na polepszenie erekcji oraz zwiększenie doznań seksualnych. Na podstawie badania Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach z roku 2016, można stwierdzić, że u osób w grupie przyjmującej Tribulus terrestris znaczne zwiększył się poziom testosteronu oraz innych hormonów w porównaniu z grupą placebo. Co więcej zauważalny jest także pozytywny wpływ na procesy spermatogenezy, w tym wzrost liczby spermatogoniów, spermatocytów, spermatyd oraz większa żywotność plemników.

  •     Korzeń maki

    Korzeń tej rośliny zawiera bogate pokłady l-arginina, która jest jedną z kluczowych substancji niezbędnych do produkcji tlenku azotu. Przeprowadzone badania wykazały korzystny wpływ na libido zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Korzeń maki ma działanie pobudzające, wzmacniające, reguluje procesy spermatogenezy, może być stosowany przez kobiety wspomagająco w zaburzeniach miesiączkowych.

  •     Guarana

    Zawiera między innymi kofeinę, saponiny, teobrominę oraz szereg minerałów. Działa pobudzająco, w związku z czym może okazać się pomocna, kiedy zaburzenia erekcji wynikają z przemęczenia.

  •     Owoce palmy sabal

    Stymuluje produkcję testosteronu, jednego z najważniejszych męskich hormonów. Wpływa korzystnie na układ krążenia oraz przeciwdziała przerostowi prostaty, której częstym skutkiem są problemy z osiągnięciem bądź utrzymaniem wzwodu.

Zioła są naturalnym dobrem, które można wykorzystać między innymi do zachowania dobrego stanu zdrowia seksualnego. Przed stosowaniem należy upewnić się jaka jest bezpieczna dawka każdego z nich, aby uniknąć skutków ubocznych, związanych ze zbyt duża przyjętą dawką. Wiele z tych ziół znajduje się w preparatach wspomagających potencję. Jeśli szukasz suplementów na bazie ziół, witamin i minerałów sprawdź ranking pod adresem - http://wiecejmeskosci.pl/tabletki-na-potencje - wszystkie preparaty zawarte w rankingu dostępne są bez recepty i mogą być bezpiecznie stosowane bez obawy o zdrowie.

Materiał Partnera

Vote it up
213
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!