ZAZ

Gwiazda piosenki francuskiej na jedynym koncercie w Polsce!

 

1 lipca fani muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć artystkę w warszawskiej Hali Koło podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

ZAZ jest prawdziwie renesansową artystką – przyswoiła sobie szeroką gamę stylów: od jazzu, przez blues, piosenkę francuską, muzykę afrykańską, andaluzyjską, brazylijską i latynoską. Wyraża przepełniające ją emocje z niezwykłą świeżością i radością życia. Jako artystka o wyjątkowym głosie (czego nigdy nie podkreśla) ZAZ skupia się głównie na piosence. Zaśpiewa wszędzie gdzie się da, pod warunkiem, że będzie mogła swobodnie wyrazić siebie, słowami, które odbijają jej codzienne życie ze swoimi radościami i smutkami.

W 2009 roku wygrała finał trzeciej edycji konkursu Tremplin Génération France Bleu/Réservoir, który odbywał się w Paryskiej Olimpii. Wystąpiła tam solo (inni uczestnicy konkursu przybyli z własnymi zespołami) i podbiła zebraną publiczność, która całkowicie poddała się jej urokowi. Zrobiła również wielkie wrażenie na piosenkarzu Raphaëlu, który, zachwycony, postanowił napisać dla niej trzy piosenki.
Zaowocowało to wydanym w 2010 roku albumie „ZAZ” który przyniósł artystce niezwykłą popularność. Album szybko osiągnął w Polsce status podwójnej platynowej płyty, a jej koncerty były wyprzedanie na kilka tygodni przed datą wydarzenia.

W maju 2013 roku ZAZ powraca z kolejnym, drugim, studyjnym albumem pt. „Recto Verso”. Płytę promuję utwór „On Ira”,  który jak sama określa,  jest pomostem między starym a nowym albumem.

Organizator koncertu: Francophonic we współpracy z Trinity Entertainment i Klub Progresja
Data: 1.07.2013
Godzina: 20:00
Miejsce: Hala Koło - ul. Obozowa 60, 01-423 Warszawa
Bilety: 130 zł (miejsca stojące), dostępne w bileteriach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet, Ticketpro, Eventim

Bilety w sprzedaży od 29 kwietnia w Eventim, od 6 maja w Ticketpro i Ebilet.

Vote it up
238
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!