Taxomatic – rewolucyjnie najlepszy program do samodzielnego księgowania!

Dawno na rynku internetowych programów do samodzielnego prowadzenia księgowości nie było tak rewolucyjnego narzędzia na jak program Taxomatic. W czym tkwi jego unikatowość? W przejrzystym i designerskim interfejsie? A może w oryginalnych funkcjach, których na próżno szukać pośród innych tego typu narzędzi? W dzisiejszym artykule to rozstrzygniemy!
 
Program do prowadzenia samodzielnej księgowości, który chcielibyśmy nazwać perfekcyjnym, powinien spełniać kilka warunków. Wśród nich znajdziemy między innymi:
  • przejrzysty i jasny w obsłudze interfejs,
  • kompleksowość oferowanych opcji,
  • opcje podstawowe oraz rozszerzone, dodatkowe,
  • niewygórowane ceny pakietów płatnych,
  • warty zainteresowania darmowy pakiet demo,
  • intuicyjność programu oraz ułatwienia, jakie wewnątrz niego funkcjonują.

Wszystkie z tych cech posiada Taxomatic.

1. Przejrzysty i jasny w obsłudze interfejs
 
Dzięki temu, że panel główny programu został przedstawiony w formie kafelków, znacznie łatwiej nam będzie się po nim poruszać. Już od momentu zalogowania się do programu, będziemy mieli przed sobą wszystkie najważniejsze jego funkcje.
 
Dodatkowo warto docenić również ciekawy design narzędzia. Różowy kolor to już wizytówka Taxomatic. Połączenie go z bielą oraz szarością to bardzo nowoczesny zabieg, dzięki któremu program zyskuje na warstwie estetycznej.
 
2. Kompleksowość oferowanych funkcji
 
Program Taxomatic wybiegł mocno w przód. Nie jest on typowym programem, w którym wystawimy fakturę. On oferuje znacznie więcej. Dzięki obecności podstawowych oraz rozszerzonych funkcji możemy zarówno zajmować się wystawianiem i dodawaniem do chmury faktur, ale również dokumentów skarbowych, różnorodnych wyliczeń, raportów, itd.
 
3. Opcje podstawowe oraz rozszerzone
 
Rewolucyjność Taxomatic najbardziej docenią ci, którzy do tej pory do prowadzenia całej księgowości firmy musieli używać kilku programów naraz. Dziś nie jest to konieczne. Taxomatic umożliwi nam zarówno wystawienie faktury, przewidzenie podatku, stworzenie analizy i raportów, baz danych naszych kontrahentów, pracowników a także towarów i usług, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, a nawet generowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego.
 
4. Niewygórowane ceny pakietów płatnych
 
To prawda. Pod względem cenowym Taxomatic oferuje naprawdę atrakcyjne rozwiązania. Najmniejszy możliwy pakiet płatny a więc MINI kosztuje jedynie ok. 6 złotych brutto miesięcznie, co w perspektywie ilości opcji jakie daje, jest świetną wiadomością. Dalej mamy pakiety LITE oraz MAX, które kosztuję ok. 27 i 120 złotych brutto miesięcznie.
 
5. Warty zainteresowania darmowy pakiet demo
 
Nawet darmowy pakiet demo wyróżnia się na tle konkurencji. Otrzymamy w nim dostęp do podstawowych funkcji a także możliwość wystawienia kilku faktur próbnych. To świetny sposób aby wypróbować możliwości Taxomatic i podjąć decyzję o subskrypcji.
 
Materiał Partnera
Vote it up
307
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!