O Firmie

 

 

Tarsago Polska

 

Od maja 2013 r. Reader's Digest Przegląd Sp. z o.o., będący do tej pory częścią amerykańskiego koncernu The Reader’s Digest Association, stał się własnością nowo utworzonej spółki Tarsago Media Group. Poza oddziałem w Polsce w skład grupy weszły także dotychczasowe oddziały Reader's Digest na Węgrzech i w Rumunii.

Reader's Digest Przegląd Sp. z o.o. obecny był na polskim rynku od 1995 roku. Należał do czołówki firm wydawniczych w kraju, będąc przy tym liderem w dziedzinie marketingu bezpośredniego oraz członkiem i założycielem Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego. Reader's Digest Przegląd Sp. z o.o wydawał m.in. miesięcznik „Reader’s Digest”, dwumiesięcznik „Witaj w Podróży”, publikacje książkowe oraz wydawnictwa muzyczne. Od teraz znajdą się one w ofercie Tarsago Polska Sp. z o.o.

 

Nasze produkty
 

Książki
Są to bogato ilustrowane książki poradnikowe, edukacyjne i popularnonaukowe o różnorodnej tematyce, począwszy od zdrowia, kuchni, historii, geografii, a skończywszy na wyposażeniu domu, uprawie roślin i obsłudze komputera.

„Książki Wybrane” zaś to pierwsza na polskim rynku unikatowa kolekcja najlepszych i najnowszych pozycji współczesnej literatury popularnej z całego świata. W każdym tomie znajdują się aż 4 powieści: romans, sensacja, kryminał i przygoda, tak by mogła je czytać cała rodzina.

Muzyka
Na wydawnictwa muzyczne składają się zarówno największe przeboje muzyki rozrywkowej (polskiej i zagranicznej), jak i najpiękniejsze utwory muzyki poważnej. W skład kolekcji z muzyką popularną wchodzą: romantyczne ballady, serie poświęcone muzyce różnych krajów świata, piosenki, kołysanki i wiersze dla dzieci, a także wielopłytowe albumy z oryginalnymi nagraniami wybitnych światowych artystów (Jan Kiepura, Marek Grechuta, Boney M, ABBA i inni).

Miesięcznik „Reader’s Digest”
Inspirujące czasopismo o wygodnym małym formacie dla ludzi aktywnych, ciekawych świata, pozytywnie nastawionych do życia. Wśród różnorodnej tematyki każdy znajdzie coś dla siebie – od zdrowia, rad ekspertów, reportaży, pasjonujących historii i przygód po wywiady z gwiazdami. „Reader’s Digest” to najpopularniejsze czasopismo na świecie. Ma 50 wydań i niemal 80 milionów wiernych czytelników.