Stylizacja brwi i rzęs kobiety

Piękne, głębokie spojrzenie może podkreślać urodę kobiety, dodawać jej tajemniczości i magnetyzmu, który będzie przyciągał płeć przeciwną. Odpowiednio wykonany makijaż oczu jest tu kluczem do sukcesu. W jego przypadku należy szczególną uwagę poświęcić rzęsom i brwiom. Elementy te nadają charakteru całej twarzy. Wpływają bezpośrednio na jej wygląd.
 
Stylizacja rzęs
 
Nie każda kobieta została obdarzona przez naturę pięknymi, długimi i naturalnie podkręconymi rzęsami. Można jednak temu zaradzić. Naturalnie podkręcone rzęsy, które „otwierają oko” i dodają głębi spojrzeniu, wykreujemy z zastosowaniem zalotki do rzęs. Jak sama nazwa wskazuje, zalotka doda spojrzeniu zalotności i uroku, a także sprawi, że włoski będą optycznie wydłużone. Zalotki trzeba umieć używać, aby nie zrobić sobie krzywdy i nie powyrywać włosków. 
 
Dla pań o rzęsach krótkich i rzadkich zalecane będzie wykorzystanie zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs. W tym celu wykorzystywane są sztuczne rzęsy - w postaci kępek lub łuków, w zależności od indywidualnych preferencji kobiety. Na początku ich nakładanie może wydawać się trudne i czasochłonne, ale panie dochodzą szybko do wprawy i są w stanie w dosłownie w ciągu jednej chwili nadać swoim rzęsom pożądanego wyglądu i wyrazu oka. Sztuczne rzęsy kupimy w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. 
 
Stylizacja brwi
 
Podobnie jak rzęsy, również brwi pozwalają na pożądane modelowanie twarzy kobiety. Dzięki odpowiedniej stylizacji łuku brwiowego, można skutecznie pod względem optycznym wyszczuplić twarz, zmienić jej kształt i w jak najlepszy sposób wymodelować. 
 
Do stylizacji można wykorzystać sztuczne brwi, albo nadać odpowiedniego kształtu i koloru brwią naturalnym. Wszystko zależy od tego, w jakiej kondycji znajdują się brwi kobiety. Naturalne włoski można przyciemnić henną i wyregulować pęsetą lub woskiem. Kolor i kształt brwi powinien być odpowiednio dopasowany do typu urody kobiety. Do tego celu wykorzystuje się odpowiednie szablony do malowania brwi. Szablony do brwi występują w różnych kształtach i rozmiarach, dlatego nie ma problemy z ich doborem do indywidualnych potrzeb klientki np. w salonie kosmetycznym. Te same szablony okażą się przydatne, jeśli chcemy stylizować brwi również w zaciszu własnego domu, np. przy użyciu kredki lub specjalnego tuszu do brwi. 
 
Stylizacje rzęs i brwi to zabiegi, które powinna regularnie wykonywać każda zadbana kobieta. Upiększają one twarz, poprawiają rysy i tworzą wrażenie nienagannego wizerunku, którego pozazdrości każda koleżanka. 
 
Materiał Partnera
Vote it up
103
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!