Suchość pochwy – udaj się do ginekologa!

My, kobiety, jesteśmy narażone na różne nieprzyjemne schorzenia związane z naszymi narządami płciowymi. Suchość pochwy, otarcia, pieczenie, świąd – to tylko niektóre dolegliwości, które mogą nas dotyczyć. W takim wypadku warto udać się do dobrej kliniki ginekologicznej, w której doświadczeni lekarze pomogą nam pozbyć się problemu.
 
Narządy płciowe kobiet są zbudowane w taki sposób, że ich część w postaci warg sromowych znajduje się na zewnątrz. Dlatego właśnie narażone są na różnorodne urazy, a co za tym idzie – schorzenia. Do najczęstszych należą przede wszystkim: suchość pochwy, zanikanie większych warg sromowych, otarcia, częste występowanie niekomfortowych podrażnień powodujących pieczenie oraz świąd.
 
Można sobie jednak z tym wszystkim poradzić. Wystarczy znaleźć odpowiednią klinikę ginekologiczną w Warszawie, gdzie poziom ginekologii estetycznej stoi na najwyższym poziomie w kraju. Wówczas zostanie zaproponowany nam profesjonalny zabieg, przywracający nam utracony komfort stref intymnych. Do najważniejszych zabiegów z tej dziedziny należy niewątpliwie zabieg Desirial.
 
Czym się charakteryzuje? Jakie daje efekty?
 
1. Zabieg Desirial w dobrej klinice ginekologicznej – jak wygląda?
 
Zabieg Desirial – najkrócej i najprościej mówiąc – polega na tym, że ginekolog wprowadza do tkanki podskórnej zlokalizowanej w większych wargach sromowych specjalny preparat, którego celem jest nawilżenie miejsc intymnych.
 
Preparat ten zawiera w swoim składzie związek wzbogacony o mannolit, który wiąże wodę, dzięki czemu w sposób dogłębny i długotrwały nawilża miejsca intymne.
 
Zabieg jest bezbolesny, aczkolwiek czasami stosuje się znieczulenie w postaci specjalnego kremu, którym smaruje się wargi sromowe.
 
2. Jakie efekty przynosi Desirial?
 
Jeśli tylko wybierzemy dobrego ginekologa, możemy liczyć na to, że efekty zabiegu Desirial będą piorunujące!
 
Głównym założeniem zabiegu jest to, aby w sposób jak najmniej inwazyjny dostarczyć skórze właściwej odpowiedniego nawilżenia. Jednak dzięki temu, że tkankę podskórną wypełnia się preparatem, można uzyskać również inne korzyści. Przede wszystkim – co jest zauważalne – nasze wargi sromowe oraz ich okolice zostaną wymodelowane tak, że staną się symetryczne i bardziej estetyczne niż dotychczas, a skóra zwiększy swoją objętość.
 
Należy jednak pamiętać, że kluczem do sukcesu w tej kwestii jest wybór odpowiedniego ginekologa – najlepiej w Warszawie, ponieważ właśnie tam oferuje się zabiegi typu Desirial wykonywane profesjonalnie i z zachowaniem wszystkich wytycznych.
 
Szukasz sprawdzonej kliniki ginekologicznej w Warszawie? Sprawdź https://www.klinikaambroziak.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/!
 
Materiał Partnera
Vote it up
43
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!