Sprawdzony deweloper w Gdyni? Postaw na doświadczenie!

Zakup nieruchomości to na ogół decyzja na lata. W przypadku aglomeracji trójmiejskiej, wybór jest jeszcze bardziej skomplikowany – niewielkie odległości pomiędzy Gdańskiem, Gdynią i Sopotem pozwalają mieszkańcom wybierać dowolne inwestycje mieszkaniowe na terenie całego, dobrze skomunikowanego kompleksu. Dobrą alternatywą dla Gdańska (obleganego przez turystów i studentów) jest Gdynia. Ceny są tu porównywalne (ok. 7500 zł za metr), a warunki życia wydają się spokojniejsze. Jak wybrać dobrego dewelopera w Gdyni?
 
Postaw na doświadczenie
 
Przede wszystkim przy wyborze deweloperów w Gdyni, jak i w każdym innym mieście, warto zapoznać się z historią zrealizowanych inwestycji. Potwierdzają one najlepiej wiarygodność dewelopera i wskazują, że można mu zaufać. Działa to również w drugą stronę – wypracowana przez inwestora marka jest jego znakiem rozpoznawczym. Niepowodzenie czy zła jakość inwestycji to również poważne zagrożenie dla samego inwestora. Pokazują to badania satysfakcji klientów – negatywne doświadczenie łatwo przeradza się w przynajmniej 10 negatywnych opinii na temat danej firmy.
 
Żaden poważny inwestor nie może pozwolić sobie na utratę zaufania. Jeśli chodzi o miejsce do życia, najbardziej cenimy sobie poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Doświadczenie inwestora przeradza się również w dodatkowe usługi, jakie są już w standardzie u najlepszych deweloperów z Gdyni – wykończenie pod klucz czy pomoc w uzyskaniu kredytu to usługi, które spotkamy najczęściej.
 
 
Postaw na nowoczesność
Decydując się na konkretny projekt, warto postawić na deweloperów z Gdyni, którzy oferują nowoczesne rozwiązania w swoich projektach. Przykładem mogą być inwestycje realizowane przez Grupę Inwestycyjną hossa.gda.pl, która od 25 lat realizuje liczne projekty inwestycyjne w Trójmieście. Dzięki przeprowadzaniu równolegle wielu projektów, deweloper będzie w stanie zaproponować nam rozwiązanie zgodne z naszymi oczekiwaniami. Projektanci maksymalnie wykorzystują położenie danej inwestycji i tradycje konkretnej dzielnicy. Przykładem może być tutaj inwestycja Chwarzno Polanki, która stawia na harmonijne połączenie realiów miejskich  z życiem w otoczeniu przyrody.
 
Willowy charakter budynków dobrze wpisuje się w klimat miejsca. Inwestycja zlokalizowana jest bowiem w sąsiedztwie lasu. Projektanci stawiają tutaj na wolną przestrzeń – budynki w założeniu będą oddzielone od siebie zielonymi terenami, a duża część osiedla pozostanie niezabudowana. Z jednej strony będzie to sprzyjać powstawaniu obszaru rekreacyjnego dla mieszkańców, z drugiej – takie założenie doskonale współgra z otoczeniem, przestrzenią ukształtowaną przez świat przyrody.
 
Materiał Partnera
Vote it up
115
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!