Sinead O`Connor w Warszawie

Sinead O`Connor wystąpi w Warszawie 27 października 2013 r.

Sinead O'Connor nie da pomylić się z żadną inną postacią na scenie muzycznej. To wokalistka obdarzona niezwykle wrażliwym, a jednocześnie psychodelicznym i niepokojącym głosem. Na swoim koncie ma kilkanaście albumów, najnowszy  "How About I Be Me (And You Be You)?" z 2012 roku.

Muzyczna kariera Sinead rozkwitła dzięki pierwszemu hitowi "Mandika" w 1987 roku, a multiplatynowy sukces płyty "I Do Not Want What I Haven't Got" z niezapomnianą wersją utworu Prince'a "Nothing Compares 2 U" umocnił jej pozycję we współczesnej muzyce popularnej. Następne lata to liczne kolaboracje oraz wydawanie kolejnych albumów, w których eksperymentowała z tak odległymi muzycznymi gatunkami jak irlandzki folk "Sean-Nós Nua" (2002), czy roots reggae "Throw Down Your Arms" (2005).

Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Peter Gabriel, Massive Attack, The Chieftains, Asian Dub Foundation, Burning Spear czy Sly & Robbie.

6 osób na scenie, największe hity i nowe, wzruszające piosenki i wyjątkowy głos Sinead.
Dla fanów twórczości Sinead O'Connor pierwszy koncert w Polsce po wydaniu ostatniego albumu "How About I Be Me (And You Be You)?" to pozycja obowiązkowa.

SINÉAD O`CONNOR
27 października 2013r
Warszawa, Sala Kongresowa, godz. 19:00

Bilety na koncert są już dostępne w sieci sprzedaży eventim.pl (m.in. kasa PKIN, salony Empik w całym kraju)

Więcej informacji o koncercie na stronie www.koncerty.com

Vote it up
718
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!