Rodzinne rewolucje

Rodzinne rewolucje to już trzeci film – po komediach romantycznych 50 pierwszych randek i Od wesela do wesela – w którym spotykają się Adam Sandler i Drew Barrymore

Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) są zgodni tylko w jednej kwestii – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

W obrazie Rodzinne rewolucje zagrali także: Joel McHale (serial telewizji NBC Community) jako Mark – były mąż Lauren, Wendi McLendon-Covey (Druhny) jako jej najlepsza przyjaciółka, Kevin Nealon (Trawka) i Jessica Lowe (RobotDown z portalu internetowego funnyordie) jako przesadnie romantyczna para spędzająca wakacje w kurorcie oraz Terry Crews (Niezniszczalni 2) jako śpiewający gospodarz kurortu. Postać Douga – współpracownika Jima – wcielił się Shaquille O’Neal, a w roli ich szefa, Dicka, wystąpił Dan Patrick (ESPN SportsCenter).

Role dzieciaków zagrali: Bella Thorne, znana z programu Taniec rządzi Disney Channel, Emma Fuhrmann i Alyvia Alyn Lind, które wcielają się w córki Jima, oraz Kyle Red Silverstein i Braxton Beckham jako synowie Lauren.

Rodzinne rewolucje wyreżyserował Frank Coraci, który współpracował już z Sandlerem i Barrymore przy produkcji filmu Od wesela do wesela, a także brał udział w powstawaniu komedii z udziałem samego Sandlera – Kariera frajera oraz Klik: I robisz, co chcesz

Premiera, 4 lipca 2014 r.

Szczegółowe informacje na stronie www.wbep.pl

 

Vote it up
575
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!