Czy warto wybrać projekt domu z tarasem?

Jeżeli obawiasz się wysokich kosztów związanych z zakupem projektu wymarzonego domu, a jednocześnie chcesz cieszyć się takimi udogodnieniami jak taras, koniecznie sprawdź bazę gotowych projektów przygotowanych przez doświadczonych projektantów.
 
Dzięki temu będziesz mógł nabyć porządny projekt w atrakcyjnej cenie. Warto również wspomnieć, że projekty domów z tarasem na Extradom zbierają wysokie oceny wśród zadowolonych klientów.
 
Czy warto postawić dom z tarasem?
 
Chociaż początkowo taras może ci się wydawać niepotrzebnym dodatkiem, z pewnością szybko zmienisz zdanie. Wystarczy raz skorzystać z możliwości spędzenia dnia na przydomowym tarasie, aby przekonać się do takiego rozwiązania. Trudno zresztą wyobrazić sobie lepsze miejsce na ugoszczenie gości podczas słonecznych dni. Dodatkowo zadaszony taras pozwoli ci odpoczywać na świeżym powietrzu nawet podczas deszczu. Wymaga to poświęcenia czasu i pieniędzy na zakup odpowiednich mebli tarasowych i stworzenie przytulnego miejsca, ale efekt na pewno spełni twoje oczekiwania. Jeżeli natomiast zastanawiasz się nad inwestycją w dom z tarasem, pamiętaj, że lepiej od razu postawić takie zadaszenie niż później dobudowywać je do gotowego domu. Trudno wówczas wszystko dobrze dopasować, a dodatkowo koszt może być wyższy. 
 
Jakie zadaszenie wybrać dla tarasu?
 
Decydując się na dom z tarasem, dobrze jest porównać kilka typów zadaszeń, aby wybrać takie, które będzie odpowiadało wszystkim domownikom. Zadaszenie nie jest oczywiście niezbędne, ale bez niego trudno myśleć o komforcie podczas słonecznych lub deszczowych dni. Najczęściej stosowane zadaszenia wykonane są z drewnianej konstrukcji, która pokryta jest markizą (można ją chować lub rozwijać, w zależności od warunków pogodowych) lub specjalnym tworzywem (poliwęglanem). Alternatywą może być zadaszenie w formie balkonu, co jednak wiąże się z koniecznością zakupu odpowiedniego projektu domu.
 
Dlaczego gotowe projekty to najlepszy wybór?
 
Przygotowanie projektu domu od postaw zajmuje wiele czasu, a w niektórych przypadkach nie można sobie pozwolić na czekanie. Jeżeli komuś zależy na tym, aby jak najszybciej rozpocząć budowę i wprowadzić się do nowego domu, skorzystanie z gotowych projektów będzie lepszym rozwiązaniem. Dużą zaletą jest również to, że można sprawdzić wizualizacje domów przed zakupem. Nawet jeżeli będziesz chciał wprowadzić jakieś zmiany w projekcie, to firma oferująca gotowe projekty domów może wykonać adaptacje do twoich potrzeb. W bazie gotowych propozycji znajdziesz ponad 14 000 domów, które mają taras. W wybraniu idealnego pomogą ci filtry, którymi możesz określić metraż, garaż, typ dachu oraz konstrukcji, a także piwnice, styl wykończenia i wiele innych parametrów. W dowolnym momencie możesz skontaktować się z doradcą, który specjalizuje się w doborze projektów domów. Kupując gotowe rozwiązanie, otrzymujesz za darmo wartościowe dodatki (tablicę informacyjną, dziennik budowy, poradnik o urządzaniu ogrodów i inne), a jeżeli projekt nie spełni twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu trzydziestu dni. W celu zwiększenia komfortu klientów biuro odpowiedzialne za przygotowywanie projektów gwarantuje aż 365 dni na ewentualną wymianę zakupionego projektu na inny. Jest to zabezpieczenie dla klientów, którzy nie są pewni czy uda im się zakupić odpowiednią działkę lub uzyskać kredyt na budowę, a jednocześnie chcieliby już wybrać wymarzony dom.
 
Materiał Partnera
Vote it up
6
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!