Pakiet ubezpieczeniowy – najlepsze ubezpieczenie nowego auta

Szeroki zakres ubezpieczenia samochodu jest tak samo cenny, jak dodatkowe elementy jego wyposażenia! Zatem ubezpieczenie nowego auta powinno składać się z wielu polis chroniących przed różnymi szkodami. Sprawdź, dlaczego warto kupić pakiet ubezpieczeniowy.
 
Ubezpieczenie nowego auta – tylko pełna ochrona
 
Ubezpieczenia – zupełnie niesłusznie – traktowane są przez Polaków na równi z podatkami jako zło konieczne, które trzeba opłacić, aby nie mieć z tego powodu problemów. Wielu kierowców wciąż decyduje się jedynie na podstawowy zakres ochrony, stąd najpopularniejszym ubezpieczeniem samochodu pozostaje obowiązkowe OC. Natomiast ubezpieczenie nowego auta powinno być tak samo ważne, jak skórzana tapicerka, podgrzewane lusterka czy tempomat.
 
Warto wykupić szerokie ubezpieczenie nowego auta
 
Wykupienie jedynie ubezpieczenia OC dla nowego samochodu przypomina zachowanie kierowcy kupującego auto w wersji podstawowej. Nie można mu odmówić, że jest właścicielem pojazdu, tak samo, jak posiadaczowi OC nie można odmówić wykupienia ubezpieczenia samochodu. Właściciel pojazdu ma zatem auto, które spełnia tylko podstawowe funkcje, tak jak kierowca z ubezpieczeniem OC ma chroniony pojazd, ale tylko w ograniczonym stopniu. Dlatego pierwszy z nich, aby móc używać bez przeszkód nowoczesnych systemów poprawiających bezpieczeństwo musi je dokupić, drugi zaś, aby korzystać z pełnej ochrony swojego auta, powinien dobrać również AC, assistance czy NNW do swojego pakietu komunikacyjnego.  
 
Ubezpieczenie samochodu – towar jak każdy inny
 
Polisa ubezpieczeniowa jest produktem jak każdy inny. Dlatego kupując jednocześnie kilka polis w pakiecie ubezpieczeniowym można spodziewać się atrakcyjniejszej kwoty, podobnie, jeśli w sklepie zdecydujesz się na zbiorcze opakowanie można spodziewać się niższej ceny jednostkowej za produkt. Jeśli chcesz wykupić dobre ubezpieczenie nowego auta, którym wyjeżdżasz z salonu, pomyśl nad wykupieniem pełnego pakietu ochronnego.
 
Pakiet pakietowi nie równy
 
W 1990 roku w Polsce zniesiony został monopol na rynku ubezpieczeń, dzięki czemu także w tym obszarze zapanował wolny rynek. Zatem wiele firm oferuje różne ubezpieczenia samochodu, każda zaś chętnie łączy je w pakiety. Warto przejrzeć oferty przynajmniej kilku z nich, zanim podejmie się decyzję o zakupie konkretnego produktu. Z pewnością warto zapoznać się z propozycją Volkswagen Financial Services, który oferuje ubezpieczenia samochodu nie tylko dla pojazdów marek, które należą do Grupy Volkswagen, ale także dla wszystkich innych. Ta oferta ubezpieczeniowa ma szeroki wybór polis i dużą elastyczność, dzięki czemu każdy kierowca dopasuje pakiet ubezpieczenia samochodu do swoich potrzeb i oczekiwań, aby korzystać z pojazdu, który jest w pełni chroniony przed szkodami.
 
Materiał Partnera
Vote it up
303
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!