Pakiet ubezpieczeniowy dopasowany do twoich potrzeb

Kiedy myślisz o ubezpieczeniu samochodu, najczęściej koncentrujesz się na polisie OC – w Polsce obowiązkowej dla wszystkich właścicieli aut. Tymczasem o ubezpieczeniu warto myśleć kompleksowo. Nierzadko bowiem jedynie pakiet ubezpieczeniowy może zapewnić ci odpowiednią ochronę. Co wybrać? Na co się zdecydować? Sprawdź!
 

Składowe pakietu ubezpieczeniowego

Pakiet ubezpieczeniowy składa się z wielu różnych rodzajów polis. Poniżej znajduje się lista pytań, które pozwolą ci zdecydować się na dane ubezpieczenie. Jeśli na któreś odpowiesz „tak” oznacza to, że powinieneś zastanowić się nad włączeniem danej polisy w skład swojego pakietu ubezpieczeniowego.

Czy strata kilkunastu bądź kilkudziesięciu tysięcy złotych, spowodowana uszkodzeniem pojazdu w wypadku lub kradzieżą, będzie dużym ubytkiem w twoim budżecie?

Wykup polisę autocasco (AC)!

Stanowi ochronę wartości samochodu. Dzięki AC otrzymasz odszkodowanie w przypadku kradzieży auta lub jego zniszczenia, np. w wypadku z twojej winy. AC jest szczególnie polecane jako ubezpieczenie nowego samochodu z salonu.

Czy często ruszasz w dłuższe trasy, a awaria samochodu może być dla ciebie dużym problemem?

Wykup polisę assistance!

To ubezpieczenie samochodu, które zapewnia określoną pomoc, np. techniczną, medyczną czy informacyjną w razie problemów w trasie.

Czy chciałbyś zapewnić sobie i swoim pasażerom dodatkowe środki na leczenie i rehabilitację w razie wypadku?

Wykup polisę NNW!

Z jego tytułu można (niezależnie od przysługujących innych świadczeń i rekompensat) ubiegać się o odszkodowanie, jeśli ty lub twoi pasażerowie w czasie podróży doznaliście wypadku.

Czy podróżujesz samochodem za granicę?

Wykup ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą!

Mając to ubezpieczenie nie zbankrutujesz, płacąc za pomoc lekarską, jeśli podczas podróży za granicą będziesz wymagał leczenia.

Czy często podróżujesz z drogim sprzętem lub cennymi bagażami?

Wykup ubezpieczenie bagażu i rzeczy osobistych podróżujących!

Dzięki tej polisie dostaniesz odszkodowanie, jeśli ktoś ukradnie ci z auta np. pozostawiony w nim aparat fotograficzny, laptopa czy każdy inny sprzęt.

Pakiet ubezpieczeniowy ustalaj indywidualnie

Kupując ubezpieczenie, nie myśl wyłącznie w kategoriach oszczędzania. Niektóre z wyżej wymienionych rodzajów polis ubezpieczeniowych mogą przyjść ci z pomocą w trudnych chwilach. Dlatego lepiej przemyśl dokładnie, czego potrzebujesz, zanim zdecydujesz się na zakup. Zakup pakietu ubezpieczeniowego będzie rozwiązaniem tańszym niż pojedyncze dokupowanie poszczególnych polis. Na rynku znajdziesz instytucje wyspecjalizowane właśnie w ofercie pakietowej, na przykład Volkswagen Financial Services dla marek samochodowych Grupy Volkswagen. Oczywiście nie musisz nabywać od razu opcji maksimum. To ty decydujesz, co ma wejść w skład pakietu.  

Materiał Partnera

Vote it up
316
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!