Nowoczesne baterie prysznicowe – postaw na jakość, bezpieczeństwo i ekologię!

Oferta dostępnych w sprzedaży baterii prysznicowych jest obecnie niezwykle szeroka i zróżnicowana. Zarówno pod kątem designu, jak i funkcji dodatkowych. Dlatego wybierać możemy spośród niezwykle stylowych i nowoczesnych produktów. To na co jednak szczególnie warto zwrócić uwagę przy wyborze baterii prysznicowej, to wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz ekologiczne rozwiązania, które są przyjazne i dla środowiska, i dla naszej kieszeni. Jakie baterie spełniają takie warunki?
 
Bateria prysznicowa na lata
 
Kiedy kupujemy baterię prysznicową, wysoka jakość ich wykonania wpływa nie tylko na ich wygląd, ale także na łatwość ich pielęgnacji oraz trwałość. Są one odporne na uszkodzenia, a także wyposażone w powłoki, które ułatwiają ich czyszczenie. Dodatkowo nie bez znaczenia jest też fakt, że baterie prysznicowe wykonane z wysokiej jakości materiałów, będą służyć nam przez wiele lat.
 
W ten sposób także wspieramy ochronę środowiska, ponieważ nie musimy co jakiś czas wymieniać słabej jakości baterii na kolejną, równie kiepską, wyrzucając starą, czyli po prostu śmiecąc, a przy okazji wspierając produkcję rzeczy słabej jakości. Kupując baterie prysznicowe dobrej jakości, inwestujemy nie tylko we własny komfort i piękny wygląd łazienki, ale także chronimy swoje otoczenie i naturę przed zalewem tandety, i pozostałości po niej.
 
Baterie prysznicowe z termostatem – bezpieczna kąpiel
 
Jedną z lepszych funkcji, w jakie zostały wyposażone nowoczesne baterie prysznicowe, jest termostat, który umożliwia łatwą regulację temperatury wody oraz ustawienie jej bezpiecznego limitu. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się zwłaszcza w przypadku dzieci, kiedy ustawiona temperatura maksymalna ochroni je przed ewentualnym poparzeniem. Bezpieczna kąpiel, którą gwarantują baterie prysznicowe z termostatem, to jednak nie wszystko.
 
Poza tym jest to po prostu wygodna opcja, dzięki której nie musimy przy każdej kąpieli ustawiać temperatury wody, kręcąc długo pokrętłami czy dźwignią, co przypomina rozpracowanie prawidłowej kombinacji szyfrowej do sejfu. Bywa to męczące i frustrujące, co psuje całą przyjemność z szybkiego czy odprężającego prysznica. Na szczęście przypadku baterii prysznicowej z termostatem, wystarczy ustawić maksymalną temperaturę na przykład na 38 stopni Celsjusza i już niczym nie musimy się martwić. Możemy rozkoszować się swoim prysznicem.
 
Niskie zużycie wody – podwójne EKO
 
Niskie zużycie wody to nie tylko ekologia, ale także ekonomia. Dzięki specjalnym systemom ograniczającym zużycie wody w baterii nie tylko wspieramy środowisko naturalne, ale także dbamy o swoje własne finanse. Mniejsze zużycie wody to mniejsze rachunki za wodę. Rozwiązania wspierające oszczędność wody, a tym samym oszczędność naszych pieniędzy, stosowane są przede wszystkim w bateriach marki Hansgrohe oraz Grohe.
 
Firma Grohe w swoich bateriach montuje system SmartControl, pozwalający ograniczyć przepływ wody poprzez włączenie trybu oszczędnego, przy zachowaniu pełnego komfortu kąpieli. Natomiast baterie Hansgrohe mają ustawioną ekonomiczną przepustowość wody, wynoszącą 26 litrów na minutę.
 
Materiał Partnera
Vote it up
53
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!