Sprawdź jak płacić niższe rachunki za energię

Zobacz jak łatwo zmienić sprzedawcę energii na RWE
 

W czasie obecnego spowolnienia gospodarczego właściciele małych i średnich przedsiębiorstw szukają sposobów na ograniczenie kosztów prowadzenia działalności. O ile od wielu lat możliwy był swobodny wybór najkorzystniejszych ofert telekomunikacyjnych, finansowych czy też leasingowych, to dopiero niedawne zmiany w prawie energetycznym umożliwiły wybór dostawcy energii, co może wiązać się z dużymi oszczędnościami dla przedsiębiorstwa. Potwierdzeniem zalet związanych z możliwością takiego wyboru jest to, że w ostatnich miesiącach coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw zdecydowało się na zmianę firmy dostarczającej prąd. Jest to spowodowane coraz większą świadomością na temat możliwości wyboru odpowiedniej oferty. Dzięki regulacjom energetycznym oraz polityce koncernów zmiana dostawcy jest obecnie zdecydowanie łatwiejsza niż w przeszłości. Powoduje to, że wiele kolejnych przedsiębiorstw zastanawia się nad wyborem nowej firmy energetycznej.

Najważniejsze znaczenie przy wyborze dostawcy dla firmy ma wysokość przyszłych rachunków za energię oraz stabilność kosztów, dzięki której możliwe jest planowanie rozwoju przedsiębiorstwa. Profesjonalna obsługa klientów oraz reputacja dostawcy także wpływają na wybór klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw RWE Polska oferuje unikalny produkt – Dopasowany Abonament RWE dla firm. Nowy produkt RWE pozwala klientom samodzielnie określić wysokość rachunków za prąd. Poprzez osobiste zarządzanie opłatami, które jest możliwe dzięki Dopasowanemu Abonamentowi RWE właściciele firm są w stanie zaoszczędzić nawet do 10% kosztów energii elektrycznej.

Jak zaoszczędzić nawet do 10% kosztów energii elektrycznej?

- Rynek energii elektrycznej będzie rozwijał się coraz bardziej dynamicznie. Widzimy pierwsze sygnały, że zainteresowanie nowymi ofertami rośnie. W 2010 roku ponad czterokrotnie więcej firm zmieniło sprzedawcę energii w stosunku do roku poprzedniego. To nastraja optymistycznie. Zdajemy sobie sprawę, że firmy szukają partnerów w biznesie, którzy są nie tylko wiarygodni i dostarczają usługi wysokiej, jakości, ale także są elastyczni i są w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb branż i klientów. Nasz nowy produkt jest wyjątkowy, bo umożliwia klientowi określenie ile chce płacić za energię, co do złotówki – mówi Janusz Moroz, członek zarządu RWE Polska.

Dopasowany Abonament RWE dla firm to pierwszy produkt w pełni wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klientów i umożliwiający korzystanie z zalet uwolnionego rynku energii. Korzyści z Dopasowanego Abonamentu to:

• Pełne dopasowanie oferty do potrzeb firmy dokładnego poprzez dokładne określenie wysokości miesięcznych rachunków;
• Kontrola budżetu firmy dzięki stałej wysokości opłaty za prąd;
• Oszczędności w firmie dzięki dopasowaniu odpowiedniego poziomu abonamentu;
• Ochrona przed podwyżkami dzięki gwarancji niezmienności stawek.

Wiesz jak dopasować abonament do swoich potrzeb?

Wybór Dopasowanego Abonamentu RWE dla firm oznacza znaczącą obniżkę kosztów oraz większą stabilność związaną z samodzielnym ustalaniem rachunków.

Nowi klienci będą mogli liczyć na fachową obsługę za pośrednictwem elektronicznego biura obsługi klienta RWE e-bok. Jest ono czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dostępne z każdego miejsca na świecie. Oznacza to dużą oszczędność czasu, a także pozwala załatwić wszelkie sprawy związane z dostawą prądu.

Dopasowany Abonament RWE dla firm jest wynikiem nowego podejścia do klientów na rynku energii elektrycznej – znaczącego zwiększenia roli odbiorcy w określaniu kosztów energii elektrycznej zużywanej w firmie. Oferta RWE Polska wyznacza najwyższe standardy na polskim rynku w dziedzinie dbałości o klienta.

Już teraz sprawdź jak płacić niższe rachunki za energię!
 

Vote it up
539
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!