Czym jest Motor Trade Insurance i dlaczego warto je mieć?

W każdym zawodzie zdarzają się wypadki, tym bardziej w branżach związanych z obsługą rynku motoryzacyjnego. Jeśli w ramach obowiązków zawodowych istnieje konieczność użytkowania pojazdów, to warto pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu na nieprzewidziane okoliczności związane z wykonywanym zawodem. Rozwiązaniem takim jest Motor Trade Insurance, które pozwala na ochronę przed przykrymi skutkami różnych zdarzeń.
 
 
Co te jest Motor Trade Insurance?
 
Motor Trade Insurance określane także jako Road Risk Insurance jest ubezpieczeniem kierowanym do wszystkich, których działalność zawodowa obejmuje jakikolwiek kontakt z pojazdami mechanicznymi takimi jak motocykle, auta osobowe, furgonetki i ciężarowe. Dotyczy to zwłaszcza handlarzy, sprzedawców, blacharzy, mechaników i serwisantów, pracowników parkingowych itp. niezależnie od wielkości działalności. Ubezpieczenie nie obejmuje pojazdów lecz osobę, która ma dzięki temu większą swobodę pracy z wieloma pojazdami.
 
Kto oferuje ubezpieczenia Motor Trade?
 
Ubezpieczenia Motor Trade oferowane są np. przez The Insurance Factory, która ma w swojej ofercie produkty pokrywające szeroki wachlarz potrzeb klientów związanych z obsługą rynku pojazdów mechanicznych. Pełna oferta ubezpieczyciela dostępna jest na stronie internetowej https: //www .insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance/. Firma oferuje ubezpieczenia Motor Trade od ponad 25 lat, choć sama na rynku ubezpieczeniowym istnieje od 1974 roku. Jej długoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeń samochodowych pozwala na zaoferowanie konkurencyjnych i dostosowanych do wymagań klientów warunków ubezpieczenia oraz korzystnych cen za swoje usługi. Jest to możliwe m.in. dzięki nawet 50 procentowej redukcji cen usług w porównaniu do konkurencji. Motor Trade Insurance w The Insurance Factory jest dobrym rozwiązaniem dla osób powyżej 25 roku życia, ponieważ mogą one zyskać ciekawe zniżki decydując się na to ubezpieczenie.
 
Kto jest adresatem Motor Trade Insurance?
 
Polisa taka jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, których praca wiąże się z pojazdami, ich monitoringiem (na przykład od GVT) i ich użytkowaniem. Z tej oferty skorzystać mogą zatrudnieni w warsztatach samochodowych, serwisach lub stacjach obsługi pojazdów mechanicznych, w których zachodzi konieczność choćby przestawienia auta na firmowym parkingu lub wykonania jazd testowych. Z Motor Trade Insurance skorzystają też pracownicy parkingów przyhotelowych lub dużych garaży zajmujący się parkowaniem aut klientów. Oferta Motor Trade Insurance kierowana jest także do wszystkich osób zajmujących się obrotem autami, handlarzy i sprzedawców, którzy z racji zawodu mają kontakt z wieloma pojazdami. Polisy dostępne są dla osób pracujących zarówno w pełnym jak i niepełnym wymiarze godzin, ponieważ ubezpieczenie daje im m.in. ochronę w czasie jazd demonstracyjnych, prób pojazdów, przechowywania pojazdów, ich transportu, odbioru od klientów w celu przeprowadzenia ich do warsztatu lub serwisu. Ubezpieczenie obejmuje ochronę przed różnymi zdarzeniami do jakich może dojść zarówno na drogach jak i na terenie przedsiębiorstwa.
 
Materiał Partnera
Vote it up
394
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!