Moskitiery - skuteczna ochrona przed komarami

Chyba nikt z nas nie lubi swędzących bąbli na skórze, jakie pozostawiają po sobie komary. Insekty skutecznie uniemożliwiają nam spokojny wypoczynek, jeśli nie zapewnimy sobie przed nimi odpowiedniej ochrony.
 
Latem, kiedy temperatura w ciągu dnia jest bardzo wysoka, zamykamy wszystkie okna, żeby gorące powietrze nie przedostało się do środka. Dopiero wieczorem wietrzymy pomieszczenia, kiedy to grasuje najwięcej komarów. Sprawdź, jak uniknąć zmasowanego ataku natrętnych komarów i przespać spokojnie każdą letnią noc.
 
 
Zacznij od zabezpieczenia okna
 
Moskitiera to prawdopodobnie najskuteczniejszy sposób, aby uniknąć obecności niechcianych owadów w naszym domu. Cienka, prawie niewidoczna siatka skutecznie uniemożliwi muchom, komarom, molom i innym bytującym w lecie insektom przedostanie się do środka.
 
Wybór moskitier na polskim rynku jest spory. Możesz zaopatrzyć się w siatki w rolkach lub nabyć gotowe moskitiery do okien lub drzwi, które są w pełni dopasowane do wymiarów okna. W tym drugim przypadku musisz dokładnie przyjrzeć się wymiarom, tak aby po zakupie moskitiery nie okazało się, że jest ona za duża lub za mała. Bez problemu dopasujesz też jej kolor do własnych ościeżnic.
 
Chcesz zabezpieczyć się przed komarami bez wychodzenia z domu? W sklepie internetowym Domondo znajdziesz szeroki wybór moskitier w bardzo atrakcyjnych cenach. Zmierz wymiary okien i drzwi, zrób zamówienie, a w ciągu kilku dni kurier dostarczy moskitiery wprost do Twoich rąk.
 
 
Dodatkowa ochrona przed komarami
 
Komary uwielbiają miejsca ciemne i wilgotne. Wabikiem na nie jest pot i wydychany przez człowieka dwutlenek węgla. Pojawiają się również wszędzie tam, gdzie świeci się światło. Chcesz móc spędzać spokojne wieczory na tarasie bez ciągłego drapania się i denerwowania natarczywymi insektami? Zainwestuj w ochronę przed komarami. Na rynku znajdziesz szeroki wybór żelów, spray’ów i innych specyfików, dzięki którym spędzisz lato bez swędzących bąbli na skórze.
 
Przed zaaplikowaniem jakiegokolwiek preparatu na komary koniecznie zapoznaj się z jego ulotką. Niektóre z nich nie są przeznaczone do użytku dla dzieci, dlatego musisz korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem. Zaopatrz się także w żel na ukąszenia, który złagodzi ból, wtedy gdy nawet najlepsza ochrona zawiedzie. Dobrze jest mieć go pod ręką na wyjazdach i wycieczkach, żeby swędzące miejsca nie zepsuły Ci wakacji.
 
Materiał Partnera
 
Vote it up
307
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!