Jakie właściwości ma mleczko pszczele?

Pszczelarstwo wraca do łask nie tylko dzięki zainteresowaniu zdrowym odżywianiem i sięganiem po nieprzetworzone produkty spożywcze. Produkty takie jak mleczko pszczele ponownie zyskują na znaczeniu w lecznictwie i są zalecane nawet przez lekarzy, którzy podkreślają, że w wielu przypadkach przepisywanie antybiotyków syntetycznych jest zbędne. Sprawdź, jakie właściwości ma mleczko pszczele.
 
Skład mleczka pszczelego
 
Naturalne mleczko pszczele jest pokarmem spożywanym przez królową ula. Przez wielu lekarzy, naukowców i dietetyków jest uznawane za jedną z najzdrowszych substancji występujących w naturze. Skład mleczka pszczelego obejmuje liczne witaminy, białka, aminokwasy, kwas deoksyrybonukleinowy, a także szereg substancji, których wciąż dokładnie nie zbadano. Produkcja mleczka pszczelego odbywa się bez rozcieńczania, mieszania i przetwarzania, dlatego produkt jest dostępny wyłącznie w nieprzetworzonej, czystej formie.
 
Prawdziwe mleczko pszczele zawiera kompleks witamin z grupy B, dzięki czemu ma pozytywny wpływ na nastrój. Ponadto znajdują się w nim witaminy C, D i E, a także gamma-globuliny, które stymulują układ odpornościowy do skuteczniejszego zwalczania wirusów i bakterii. Dzięki temu mleczko pszczele działa jak naturalny antybiotyk, przyśpieszając powrót do zdrowia w czasie przeziębienia, grypy lub poważniejszego schorzenia.
 
Mleczko pszczele - kup w sklepie pszczelarskim oryginalny produkt
 
Produkty pszczele przez lata były wykorzystywane w celu leczenia infekcji, jednak ich właściwości są znacznie szersze. Mleczko pszczele w połowie XX wieku stosowano w celu leczenia niepłodności, co przyczyniło się do okrycia jego innych właściwości. Produkt działa energetyzująco i oczyszczająco na organizm, a także przyśpiesza procesy gojenia się ran. Dzięki niemu wspomaga się funkcjonowanie komórek nerwowych, spowalniając chorobę Alzheimera.
 
Jeżeli interesuje Cię mleczko pszczele - kup w sklepie pszczelarskim naturalny produkt, który dostarcza certyfikowana pasieka. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że jego działanie będzie skuteczne i szybkie.
 
Materiał Partnera
Vote it up
57
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!