Męskie trendy na lato 2019

Lato w męskim wydaniu będzie niewątpliwie stylowe. To połączenie kolorów, materiałów i faktur, które będą przyniosły zaskakujące efekty. To kreacje nawiązujące do klasyki, eleganckie, ale również z domieszką szaleństwa i luzu. Ta nonszalancja przede wszystkim stawia na oryginalność oraz oczywiście komfort. A atrakcyjne rozwiązania znajdziemy zarówno w dziale z koszulkami czy spodniami, jak i w niezwykle modnych dodatkach takich jak zegarki czy okulary słoneczne. Te właśnie doskonale podkreślają wakacyjny outfit.  
 
Męskie dodatki
Wakacyjnym must have męskiej stylizacji są oczywiście okulary przeciwsłoneczne. Doskonale chronią oczy i skórę, ale mają również świetnie się prezentować. Stąd właśnie przykuwające kolory oraz niezwykłe kształty a także ciekawe propozycje najlepszych marek. Dobre okulary przeciwsłoneczne to nie jest dodatek na jeden sezon i nie tylko na lato. Szczególnie miłośnicy zimowych sportów wiedzą, że rewelacyjnie sprawdzają się również zimą oraz podczas jazdy samochodem. Największym zaufaniem niezmiennie cieszą się okulary przeciwsłoneczne Ray Ban męskie polaryzacyjne, modele marki Prius oraz Polaroida.
 
Filtry i specjalne powłoki
 
Teoretycznie okularów przeciwsłonecznych jest bardzo dużo – w sklepach, na straganach czy też w internecie. W wielu wariantach to bardzo ciekawe wizualnie modele, choć z pewnością tanie produkty nie zabezpieczą tak dobrze naszych oczu. Markowe okulary to inwestycja nie tylko w świetny design, ale również wysokiej jakości filtry, które chronią przed szkodliwym promieniowaniem. Dlatego właśnie znane marki takie jak na przykład Oakley będą nie tylko modne, ale także bezpieczne.
 
Kolory soczewek
 
W tym sezonie szczególnie modne będą męskie okulary kolorowe. To oczywiście jeden z podstawowych elementów designu zaraz za dobraniem kształtu oprawki do twarzy oraz uprawianej aktywności czy też stylu. Okulary przeciwsłoneczne męskie Tommy Hilfiger dostępne są w całej palecie możliwości i poza tym że się świetnie wyglądają, to warto pamiętać również o tym, że kolor ma znaczenie. Najczęściej wybierane są czarne i brązowe soczewki, ale bez problemu znajdziemy również czerwone, niebieskie, fioletowe czy żółte – dedykowane przede wszystkim kierowcom. Kolorowe soczewki będą uwydatniać lub filtrować określone barwy i najlepiej sprawdzają się w konkretnych warunkach. Niebieskie rewelacyjnie wyostrzają w czasie zimnej aury, a fiolet podkreśla kolory na zieleni. Na lato najlepsze jednak będą klasyczne czarne lub też brązowe dla panów z wrażliwymi oczami. Poza tym okulary przeciwsłoneczne wiodących marek są wyposażone w odpowiednie filtry UV, które chronią przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym w różnych zakresach długości fali. Dodatkowy filtr polaryzacyjny powala unikać refleksów słonecznych. Te wszystkie parametry są oczywiście potwierdzone konkretnymi atestami i europejskimi certyfikatami. Z takiej palety doskonałych jakościowo okularów bez problemu dobierze się konkretne męskie modele do stylu, konkretnych kreacji oraz oczywiście wakacyjnych aktywności.
 
Materiał Partnera
Vote it up
273
Oddałeś już swój głos wcześniej!Zagłosuj na niego!