Lotnisko Chopina w Warszawie – komfort podróżowania

Nowoczesne porty lotnicze oferują podróżnym coraz więcej atrakcji, które umilają czas oczekiwania na odlot. Nie inaczej jest na Lotnisku w Warszawie. Możemy tutaj zrobić zakupy w różnej maści sklepach, wypić kawę, czy też dobrze zjeść w jednym z wielu lokali gastronomicznych. Na lotnisku czeka też wiele atrakcji dla najmłodszych a także praktyczne rozwiązania dla rodziców. Lotnisko w Warszawie przygotowało również specjalną ofertę VIP z osobnym parkingiem i wydzielonym pasem ruchu, który do niego prowadzi.
 

Na warszawskim Okęciu również wierni znajdą coś dla siebie – specjalne miejsca ciszy i skupienia przeznaczone do modlitwy. Dbałość o komfort podróży jest wyznacznikiem standardów panujących na największym lotnisku w kraju.

Co zjeść na Lotnisku w Warszawie?

Kiedy już zostawimy auto na parkingu Lotniska Chopina w Warszawie i udamy się do terminalu portu lotniczego warto byśmy coś przekąsili przed podróżą. Wybór lokali gastronomicznych jest spory, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego gustu kulinarnego. Odnajdą się tutaj zarówno miłośnicy fast foodów jak i tradycyjnej kuchni polskiej. Na Lotnisku Okęcie dobrze zjedzą również wegetarianie oraz kulinarni smakosze gustujący w egzotycznych kuchniach z różnych zakątków świata. Czas oczekiwania na odlot umili nam również wyśmienita kawa.

Atrakcje dla dzieci na Lotnisku Okęcie

Duży wybór parkingów przy Lotnisku w Warszawie, a także bezpłatny dojazd z terenu parkingu pod terminal lotniczy sprawia, że podróż dzieckiem możemy odbyć w komfortowych warunkach. Dodatkowo możemy liczyć na liczne udogodnienia na terenie portu lotniczego - plac zabaw dla dzieci, specjalne pokoje dla mam i niemowlaków a przede wszystkim pierwszeństwo dla podróżnych z dzieckiem podczas kontroli bezpieczeństwa.

Strefa VIP Line na Lotnisku Chopina w Warszawie

Port Lotniczy w Warszawie przygotował również ciekawą ofertę biznesową. Korzystający z niej podróżni mogą liczyć na osobny parking na Lotnisku Okęcie, z prowadzącym do niego wydzielonym pasem ruchu. Pod drzwi terminala podróżni korzystający z oferty VIP dowożeni są luksusową limuzyną. Na terenie portu lotniczego przygotowano salony VIP gdzie można się zrelaksować ale też przeprowadzić spotkanie biznesowe a nawet telekonferencję. Podróżni VIP mogą również liczyć na asystę dedykowanego stewarda a także indywidualną i dyskretną odprawę bagażową, celną i kontrole bezpieczeństwa.

Ofertę oficjalnego parkingu P3 oraz prywatnych parkingów przy lotnisku możemy znaleźć na parklot.pl.

Materiał Partnera

Vote it up
121
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!