Wyniki losowania pozostałych Loterii Tarsago

 

Laureaci w Loterii SZYBKA WYPŁATA

 

Nagroda Główna – 3 000

HENRYK JAN ZAPART z miejscowości Pińczów
 

Nagroda Główna – 3 000

JANINA PIÓRKOWSKA z Bydgoszczy
 

Zwrot pieniędzy za zakupy : 

JAN WALOSZEK ze Świętochłowic

MAŁGORZATA GOŁĘBIOWSKA z miejscowości Bierutów

TERESA CZEKAJŁO z Żor

EUGENIUSZ KOZAK z miejscowości Wręczyca Wielka

MAŁGORZATA KARNAŚ z Piły

JÓZEFA OPAS z Warszawy

MARIAN KOTYNIEWICZ z Kielc

DANUTA MATUSZCZAK z Janowa

ELŻBIETA ANNA GÓRSKA  z Warszawy

JOANNA PUSKARCZYK z Wałbrzycha
 

Nagroda Główna – 4 000

ZOFIA PRYSTUPIUK z Białegostoku

 

 

Laureaci w Loterii EKSPRESOWA WYGRANA

 

Nagroda Główna – Telewizor SONY

ELŻBIETA RÓG z Żurawicy
 

Nagroda Rzeczowa w postaci Kompletu Biżuterii: 

AGNIESZKA SIEMEK z Buska Zdroju

STANISŁAW KOZIEŁ z Żywca

TADEUSZ KOWAL z Zielonki

RYSZARD WOJTYŁŁO z Lublina

BRONISŁAWA DZIEDZIC z Żywca

SABINA SZYMCZAK z Krotoszyna

ZOFIA ROZWANDOWICZ z Piotrkowa Tryb.

JAN PASIEKA z miejscowości Wólka Pełkińska

JANINA KRAL z Lublina

 

Nagroda Rzeczowa w postaci Kamery Video i Telewizora SONY : 

MARIANNA WIECZOREK z miejscowości Wągrowiec

 

Nagroda Rzeczowa w postaci Kompletu Biżuterii :

JADWIGA FURMAŃSKA z Obornik Śląskich

KRYSTYNA TERLIKOWSKA z Elbląga

HELENA ŚLIWIŃSKA z miejscowości Bierdzany

ALEKSANDRA SENDOR z Bydgoszczy

JAN WOJTYŁA z Kalisza

RENATA KRÓL z Chojnic

EUGENIUSZ RZEŹNICZAK z Częstochowy

JANINA BARTKOWIAK z Łodzi

KAZIMIERA WASIELEWSKA z Jarocina

TADEUSZ JANKOWSKI z Warszawy

 

Nagroda Główna – 4 500

ELŻBIETA WASILEWSKA z Lidzbarka Warmińskiego

 

Nagroda Główna – 3 500

BARBARA MĄKA z Krakowa

 

Zwrot pieniędzy za zakupy:

SATURNINA RACZKOWSKA z Olsztyna

TERESA PIETRZYK ze Skierniewic

ZYGMUNT KROPIDŁOWSKI z Warszawy

STANISŁAW KOS z miejscowości Międzybrodzie Żywieckie

BARBARA BRZOZOWSKA z Katowic

WŁADYSŁAW DUJKA z Warszawy

DANUTA CZERNIK z Brzegu

 

 

 

Laureaci w Loterii BŁYSKAWICZNA WYGRANA

Nagroda Główna – 4 000 zł 
HALINA KOZLOWSKA  ze Szczecina
 

Nagroda Główna – 5 000 zł 
BRONISŁAWA KORONOWICZ z Sosnowca
 

Zwrot pieniędzy za zakupy : 

MARIA WIĘCH  z Opola

TERESA TRZCIŃSKA z Wrocławia

JACEK JAROCH z Pruszcza

ADAM KURKOWSKI z Gdańska

STANISŁAW KOŁAKOWSKI z Wrocławia

GRZEGORZ NOWAK z Olesna
 

Nagroda Rzeczowa w postaci telewizora o wartości 1 000 zł brutto: 

IRENA MARSZAŁKOWSKA z miejscowości Lubin

HALINA JUCHNIEWICZ z Katowic

EWA GROSZKOWSKA  z Warszawy

ZBIGNIEW FELIKS GALPERYN z Warszawy

JAN ŚWIĄTEK z Janowa
 

Nagroda Główna – 3 000 zł 

ANNA MARIA WOJTKIEWICZ-ŚLUSARSKA z Wrocławia

 

 

Laureaci w Loterii NAGRODA TEMPO
 

Nagroda Główna – 6 000 zł 
RYSZARD DUDEK z miejscowości Kobylanka
 

Nagroda Główna – 4 000 zł 

JANUSZ DERA ze Swarzędza
 

Zwrot pieniędzy za zakupy: 

HALINA KUJAWA z Warszawy

EWA NOGAJ z miejscowości Ładzice

KRZYSZTOF FORBERT z Warszawy

KRYSTYNA BRUSKA z miejscowości Choczewo

STANISŁAWA OCHAB z Rzeszowa

JANUSZ PARTYKA z miejscowości Trzydnik Duży

IZYDOR GROTH z Olsztyna

ZOFIA SYDORUK z Olsztyna

JAN TWARDUŚ z Wrocławia
 

Nagroda Główna – 7 000 zł 

BARBARA WIŚNIEWSKA z Grudziądza

 

 

Laureaci w Loterii SZYBKI SUKCES

 

Nagroda Główna – 3 000 zł  

BARBARA GRZYBOWSKA z Częstochowy

 

Nagroda Główna – 4 000  

MARIAN TOMASZEWSKI z Pucka

  

Zwrot pieniędzy za zakupy: 

DANUTA DOMBROWSKA ze Słupska

ELŻBIETA GEMBALA ze Skoczowa

MARIA BORYSEWICZ z Krapkowic

WANDA SKUP z Kielc

BARBARA ADAMIEC z Kielc

TERESA KOLASIŃSKA z Warszawy 

ELŻBIETA KAŹMIERCZAK z Łodzi 

ALICJA KARWOWSKA z Włocławka

  

Nagroda Główna – 5 000  
KRYSTYNA JUSKOWIAK z Leszna

 

Nagroda Rzeczowa w postaci telewizora o wartości 1 000 zł brutto:
WIRGINIUSZ TOMASZCZYK z miejscowości Bestwinka

BERNARD ROMAN COP z miejscowości Czerwionka – Leszczyny                                                                     

KAZIMIERZ GAWRYCH z Gorzowa Wlkp.

ANDRZEJ ARCIMOWICZ z Poznania

 

 

Laureaci w Loterii EKSPRESOWY ZYSK

 

Nagroda Rzeczowa w postaci kompletu (Kołdry i Poduszki): 
WANDA GŁOWACKA z Wołomina
KRYSTYNA KLOCEK z Bydgoszczy
CZESŁAW WASILEWSKI  z Malborka
TERESA KOWALSKA z Wejherowa
MONIKA BIENIEWICZ z Krakowa
BARBARA OSTROWSKA z Czeladzi
AMELIA MALINOWSKA z miejscowości Nieporęt
JAN STANISŁAW DUSZEŃKO z Bolkowa
HALINA BARSKA z Warszawy

 

Zwrot pieniędzy za zakupy: 
JOLANTA KOZIK z Katowic
WINCENTY GONCERZ z Żywca
ROMAN DERZA z Gliwic
FRANCISZEK ZIĘBA z miejscowości Międzybrodzie Bialskie
KRYSTYNA GOLISZEWSKA z Warszawy
KRZYSZTOFA KARYTA z Olesna
HALINA MARKIEL z miejscowości Mikołów

 

 

Laureaci 30 Wielkiej Loterii Tarsago

 

Nagroda Główna I Stopnia – 200 000 zł 

MIECZYSŁAW SOBCZAK z miejscowości Golczewo
 

Nagroda Główna II Stopnia – 6 000 zł 

JADWIGA CHMIELEWSKA z miejscowości Jedlnia-Letnisko
 

Nagroda Główna III Stopnia – 100 Mopów Parowych każdy o wartości 259,90 zł brutto

 

 

Laureaci w Loterii DIAMENTOWA NAGRODA

 

Nagroda Główna – 70 000
Powiększona o 5 000 zł premii.

HELENA KRZYSZTYNIAK z miejscowości Paczyna

 

 

Laureaci w Loterii MAKSYMALNY ZYSK

 

Nagroda Główna – 25 000

STANISŁAW ZIARNIAK z miejscowości Kościelec k. Koła