Lodówki Beko – turecka solidność? A jednak!

Turcja kojarzy się przede wszystkim z pięknymi zabytkami, czerwonym fezem lub kurortami turystycznymi. Niemniej właśnie stamtąd pochodzi jeden z najlepszych producentów sprzętu AGD na świecie. Jeżeli przymierzasz się do wymiany lodówki, to sprawdź lodówki Beko. Bo ich produkty są funkcjonalne i solidne, a ceny nie nadwyrężą Twojego portfela. Dokładnie tak jak wakacje w Turcji.
 
Szukasz nowej lodówki? Beko ma dla Ciebie idealną odpowiedź
 
Jednym z podstawowych pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć przy wyborze lodówki, jest to, jaki rozmiar urządzenia sprawdzi się w Twoim domu najlepiej? Jeżeli jesteś singlem albo żyjesz z drugą połówką, wystarczy Ci taka, która zmieści się pod kuchennym blatem. W przypadku gdy masz większą rodzinę lub po prostu lubisz imprezować i zapraszać gości, to powinieneś rozważyć zakup większego sprzętu.
 
Wymiary to jednak nie wszystko. W nowoczesnych lodówkach coraz łatwiej o technologie rodem z filmów science fiction. Chcesz błyskawicznie zamrozić świeże mięso? Nie ma sprawy! Potrzebujesz, by ulubiona marchewka zachowała świeżość miesiąc po wykopaniu z ziemi? Bez problemu. Sprawdź udogodnienia oferowane przez lodówki Beko i wybierz coś dla siebie.
 
Jeżeli myślisz, że dodatkowe możliwości muszą iść w parze z wyższym zużyciem prądu, to również się mylisz. Nowoczesne lodówki potrafią zużywać nawet o połowę mniej energii elektrycznej niż podobne, wyprodukowane nawet 5 lat temu. Sprawdź informacje na europejskiej Etykiecie Energetycznej, żeby poznać poziom energooszczędności oglądanego modelu.
 
Szukasz funkcjonalności? Przygotowana przez Beko lodówka Cię zachwyci!
 
Beko stanowi jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek AGD w Polsce. To dlatego, że produkty tej firmy cechują się wysoką jakością wykonania i posiadają wiele dodatkowych udogodnień. Jednym z najczęściej spotykanych jest „pełen No Frost”. Jak działa? Dzięki tej funkcji na umieszczonych w lodówce i zamrażarce produktach nie osiada szron. To sprawia, że lepiej zachowują swój smak, a przy rozmrażaniu nie stają się napęczniałe od wody.
  
Większość modeli została też wyposażona w „Komorę zero”. To specjalnie przygotowana szuflada, w której panuje temperatura bliska 0°C. Możesz w niej bezpiecznie przechowywać mięso i ryby, bo dzięki bardzo niskiej temperaturze produkty te dłużej zachowają świeżość. Jeżeli lubisz dłużej cieszyć się smakiem owoców i warzyw, to szukaj lodówki wyposażonej w system Active Fresh Blue Light od Beko. Lodówka w niego wyposażona sprawia, że przechowywane w niej warzywa i owoce ciągle przeprowadzają proces fotosyntezy. W ten sposób mogą zachować świeżość nawet do 30 dni.
 
W chłodziarkach firmy Beko dostępne są też technologie stanowiące proste udogodnienia, które są pomocne w codziennym życiu. Przykładem takiej będzie alarm otwartych drzwi. Ten uruchomi się, gdy lodówka będzie otwarta zbyt długo. W takiej sytuacji irytujący dźwięk przypomni Ci o konieczności zamknięcia drzwi. Z kolei wbudowana kostkarka do lodu idealnie spisze się, gdy zechcesz zorganizować domówkę. 
 
Materiał Partnera
Vote it up
128
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!