Łatwe czyszczenie mebli podstawą w każdej restauracji

Restauracje i kawiarnie w ostatnich miesiącach stanęły przed zupełnie nowymi wyzwaniami. Liczne ograniczenia w sposobie prowadzenia działalności sprawiają, że lokale gastronomiczne funkcjonują nieco inaczej. Przede wszystkim ważne jest jeszcze dokładniejsze sprzątanie i dezynfekcja. Dotyczy to zwłaszcza mebli restauracyjnych, przy których siadają goście.
 
W lokalach gastronomicznych obowiązują obecnie zasady reżimu sanitarnego, które wymuszają jeszcze dokładniejsze sprzątanie i dezynfekowanie mebli do restauracji. Krzesła, stoły i wszelkie przedmioty trafiające do rąk gości muszą być wyczyszczone z wszelkich zabrudzeń i drobnoustrojów chorobotwórczych. Na szczęście, włoski design zadbał o restauratorów. Łatwe do utrzymania w czystości krzesła i stoły to obecnie podstawa.
 
Meble przystosowane do intensywnego czyszczenia
 
Meble do restauracji są w ostatnich tygodniach sprzątane znacznie częściej i dokładniej niż kiedyś. Zestawy obiadowe i kawiarniane do sal restauracyjnych i ogródków są przystawane do szybkiego i dokładnego czyszczenia. Można z nich usunąć wszelkie plamy za pomocą łagodnych detergentów lub ściereczek lekko zwilżonych wodą. Następnie meble do restauracji bez obaw dezynfekuje się środkiem na bazie alkoholu lub innej substancji o działaniu zwalczającym wirusy. Meble są odporne na kontakt z tego typu substancjami, dlatego nawet po wielokrotnej, codziennej dezynfekcji i sprzątaniu zachowują ładny wygląd.
 
Na szczególną uwagę zasługują stoły i krzesła z tworzywa, które są jednymi z najprostszych do utrzymania w czystości. Tworzywo nie posiada żadnych trudnych do wyczyszczenia zagłębień, a jego gładka powierzchnia bez tapicerki chroni przed gromadzeniem się zabrudzeń w trudno dostępnych miejscach. Dzięki temu obsługa restauracji sprząta cały lokal szybko i ma więcej czasu na zajmowanie się innymi ważnymi zadaniami, co przekłada się na większe zadowolenie gości.
 
Stylowe stoły i krzesła na długie lata
 
Meble restauracyjne z oferty takiej jak https://dominova.com.pl/meble-do-restauracji są odpowiednie do różnych lokali. Wiele stylów, kolorów i kształtów umożliwia dobranie stołów, krzeseł i innych elementów wyposażenia do stylu lokalu. Dzięki temu łatwo tworzy się spójną aranżację i wnętrze, w którym wszyscy goście czują się znakomicie. Dodatkowo do restauracji można dobrać stoły składane, które w razie potrzeby można zabrać z sali dla gości i przestawić w inne miejsce bez większego wysiłku. 
 
Materiał Partnera
 
Vote it up
Oceń!
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!