Lampa Bioptron i wskazania medyczne

Coraz szersze grono osób poszukuje naturalnych metod radzenia sobie z dolegliwościami. Jedni leczą się nieprzetworzoną dietą, inni sięgają po aromaterapię. Równie dobrze sprawdza się terapia światłem, która stymuluje organizm do regeneracji. W tym celu warto korzystać z urządzenia, które w naturalny sposób biostymuluje światło. Czym jest lampa Bioptron i jakie są jej właściwości?
 
Lampa nowej generacji
 
Urządzenie Bioptron stworzono z myślą o osobach, które zmagają się z wszelkimi dolegliwościami bólowymi o charakterze chwilowym lub przewlekłym. Lampa wykazuje bezpieczne, a zarazem wysoce lecznicze działanie, stymulując organizm do tego, by wykorzystał własny potencjał na drodze do regeneracji. Jej użytkowanie jest całkowicie bezpieczne, dlatego też można korzystać z niej samodzielnie we własnym domu. Niemniej jednak liczne zalety urządzenia sprawiły, że powszechnie stosuje się je dziś w gabinetach odnowy biologicznej, w przychodniach czy ośrodkach rehabilitacyjnych.
 
Urządzenie wykorzystuje wiązki światła spolaryzowanego, których fale działają na poszczególne warstwy skóry. Emitowane światło, dzięki zastosowaniu kolorowych soczewek, skutecznie leczy przyczyny wszelkich dolegliwości, nie zaś same objawy, jak ma się to zazwyczaj w przypadku farmakologii.
 
Bezpieczeństwo użytkowania
 
Lampa Bioptron jest urządzeniem przeznaczonym do stosowania w warunkach domowych. Spełnia surowe normy i standardy, przeszła także proces certyfikacji, uzyskując ponad 840 punktów. Urządzenie składa się z 48 wyspecjalizowanych części, które znakomicie wpasowują się we wzornictwo linii Bioptron. Lampa jest łatwa w obsłudze i całkowicie bezpieczna w użytkowaniu. W nieinwazyjny sposób stymuluje komórki do regeneracji, przyspieszając gojenie ran czy leczenie powstałych urazów.
 
Szerokie zastosowanie lampy Bioptron
 
Urządzenie zdobyło popularność dzięki szerokiemu spektrum możliwości regeneracji organizmu. Lampa wykorzystywana jest w reumatologii przy leczeniu artrozy, reumatoidalnego zapalenia stawów oraz ich zwyrodnień. Niezwykle popularne jest jej zastosowanie w medycynie sportowej oraz w fizjoterapii – urządzenie doskonale radzi sobie z wszelkimi dolegliwościami bólowymi (bóle karku, ramion, dolnej części pleców), leczy urazy mięśniowo-szkieletowe, skutecznie leczy zespół cieśni nadgarstka, blizny, uszkodzenia tkanek miękkich, ścięgien oraz więzadeł.
 
Lampę Bioptron można stosować w leczeniu ran pooperacyjnych, owrzodzeń oraz odleżyn, doskonale sprawdza się w dermatologii, skutecznie walcząc z trądzikiem młodzieńczym i różowatym, atopowym zapaleniem skóry, łuszczycą oraz powierzchniowymi infekcjami bakteryjnymi. Urządzenie bardzo dobrze wspomaga odporność organizmu, lecząc infekcje górnych dróg oddechowych oraz choroby o podłożu alergicznym. Lampa może być bez przeszkód użytkowana u dzieci, co zresztą czynią pediatrzy w walce z licznymi dziecięcymi przypadłościami. Lampę Bioptron mogą użytkować wszyscy, z wyjątkiem kobiet w trzecim trymestrze ciąży.
 
Partnerem materiału jest MisjaZdrowia.pl.

.

Vote it up
62
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!