Dobry kredyt samochodowy, czyli jaki?

Czym charakteryzuje się dobry kredyt samochodowy? Dla większości ludzi będzie to zapewne kredyt z niskimi ratami, które łatwo co miesiąc spłacać. Ale ile wynosi „niska rata”? Tysiąc złotych? Osiemset? Pięćset? W ramach Volkswagen Financial Services dostępny jest taki kredyt samochodowy, którego raty można dopasować do swoich możliwości, a ich wysokość wystarczy sprawdzić w internetowym kalkulatorze rat kredytu samochodowego.
 
Nie tylko niskie raty kredytu samochodowego
 
Niskie raty nie dla wszystkich oznaczają najkorzystniejszy kredyt samochodowy. Są tacy, którzy bankowi lub innej instytucji pożyczającej im pieniądze chcą oddać jak najniższą całkowitą kwotę spłaty w ramach kredytu na auto. Takie osoby powinny więc kierować się wyrażanym w procentach wskaźnikiem RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopą oprocentowania. Określa ona to, ile naprawdę kosztuje dany kredyt. Znajdą się jednak osoby, dla których rata może być nieco wyższa, ale w zamian chcą dostać więcej dodatkowych usług czy produktów, np. pakiety serwisowe w atrakcyjnej cenie czy ubezpieczenie komunikacyjne.
 
EasyDrive to nie zwykły kredyt samochodowy
 
Kredyt EasyDrive to płacenie za bieżące używanie auta, a nie spłacanie całej wartości samochodu. Co nam to daje? Po pierwsze – niskie raty. Auta marki Volkswagen nie bez powodu są w czołówce najchętniej kupowanych samochodów w Polsce, a w połączeniu z opłacanymi co miesiąc ratami, nieraz ponad dwukrotnie niższymi niż przy klasycznych kredytach samochodowych – stają się naprawdę wartą uwagi propozycją.
 
Samochód na gwarancji
 
EasyDrive daje też możliwość użytkowania stale nowego pojazdu, i to na gwarancji. Po pierwsze klient dostaje gwarancję producenta, po drugie – może też dokupić produkty pogwarancyjne, aby przez cały okres umowy mieć pewność, że nic go nie zaskoczy. Taki kredyt samochodowy trwa od 2 do 4 lat. Po zakończeniu okresu kredytowania samochód możemy oddać dealerowi i zmienić auto na kolejny, nowy model.
 
Dla osób, które przywiązują się do samochodu i chcą nim jeździć przez kolejne lata, jest też możliwość jednorazowej spłaty samochodu lub spłacenie należności w ratach. Wybór należy do klienta, który kieruje się własnymi możliwościami, planami i upodobaniami.
 
Sięgnijmy po kalkulator kredytu samochodowego
 
Dzięki kalkulatorowi kredytu samochodowego możesz wyliczyć kwoty miesięcznych rat. Te zaś mogą być naprawdę niskie. Weźmy na przykład nowego Volkswagena Polo, którego wersja podstawowa kosztuje niecałe 45 tys. zł. Wysokość miesięcznych rat kredytu EasyDrive zaczyna się już od 411 zł, przy 48 ratach, opłacie wstępnej 30% i limicie 20 tys. km rocznie. W przypadku nowego Golfa, kosztującego nieco poniżej 70 tys. zł, przy identycznych parametrach finansowania rata kredytu samochodowego EasyDrive wyniesie zaledwie 627 zł.
 
Materiał Partnera
Vote it up
344
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!