Elastyczny kredyt na samochód – dopasuj go do siebie!

Zastanawiając się nad kredytem samochodowym, bierzemy pod uwagę wiele parametrów możliwego finansowania. Należą do nich na przykład: zerowy wkład własny, najniższe możliwe miesięczne raty czy różny okres kredytowania. W celu wyboru najkorzystniejszej opcji kredytu na samochód, raty i wszelkie inne elementy warto wyliczyć i zweryfikować za pomocą kalkulatora kredytowego.
 
Kredyt na samochód – przykład SEAT-a Arona
 
Nowy SEAT Arona to crossover z charakterem. Sprawdzi się w każdej sytuacji, zarówno w mieście, jak i podczas wypadu poza miejską dżunglę. Świetnie zaprojektowany i wykonany, wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania i technologie, przypadnie do gustu każdemu kierowcy. Takie auto możesz mieć już za około 63,5 tys. zł. Po co jednak jednorazowo wydawać pieniądze, skoro można sięgnąć po niskie raty, a własne środki przeznaczyć na inne cele? W programie SEAT Financial Services czeka na ciebie Kredyt Moc Niskich Rat. To wyjątkowa oferta na kredyt na samochód, którą dzięki dostępnemu online kalkulatorowi z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb.
 
Nowy samochód na kredyt bez wkładu własnego
 
Chciałbyś jeździć takim autem już od zaraz, ale nie masz gotówki na wkład własny? W tym kredycie na nowy samochód to ty ustalasz, jak duża ma być twoja wpłata początkowa. Może nie być jej wcale. Po wybraniu takiej opcji kredytu samochodowego (z zerowym wkładem własnym) miesięczne raty wyniosą 874 zł, przy założeniu, że kredyt bierzesz na 4 lata (dokładnie na 48 miesięcy, zgodnie z zapisami umowy), a roczny limit kilometrów ustalasz na 20 tys.
 
Kredyt na samochód z najniższą ratą
 
Opcja druga: masz pieniądze na wkład własny, ale zależy ci na jak najniższych ratach kredytu samochodowego. W ramach SEAT Kredyt Moc Niskich Rat mogą one wynieść zaledwie 395 zł. Wystarczy, że wpłacisz 30 proc. wartości pojazdu, limit kilometrów zredukujesz do 10 tys. i weźmiesz kredyt na 36 miesięcy.
 
Optymalny kredyt na samochód
 
Jak znaleźć równowagę pomiędzy tymi dwiema ofertami? Najlepiej, jeśli zdecydujesz się na kredyt na nowy samochód, w którym miesięczne raty będą jak najniższe, przy równoczesnym ustawieniu parametrów w sposób najkorzystniejszy. W tym celu możesz na przykład wybrać następujące warunki:
  • kredyt na 48 rat,
  • wkład własny w wysokości 20 proc. wartości samochodu,
  • wielkość rocznego limitu kilometrów – 20 tys.
Przy wyborze takich ustawień kredytu twoja miesięczna rata wyniesie 578 zł i jest to idealny balans, jaki możesz osiągnąć pomiędzy wszystkimi wspomnianymi wyżej ustawieniami. Oczywiście dzięki kalkulatorowi możesz znaleźć swoje własne opcje kredytu na samochód, które będą optymalne dla ciebie. Powyżej znalazły się jedynie przykłady, które w żaden sposób nie muszą cię ograniczać!
 
Materiał Partnera
Vote it up
138
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!