Konkurs Żona doskonała (zakończony)

Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest 5 podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu „Żona doskonała”. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie

1 kwietnia do polskich kin wchodzi film pt. „Żona Doskonała”. Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest 5 podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu „Żona doskonała”. Seans odbędzie się 7 kwietnia o godz. 20.00 w warszawskim Kinie Muranów.

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaka tematyka na naszej stronie interesuje Cię najbardziej (zdrowie, kuchnia, dom, styl życia) oraz o czym jeszcze chciałbyś przeczytać? Uzasadnij swoje odpowiedzi.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: zonadoskonala@readersdigest.pl, podając w tytule wiadomości „Żona doskonała”. Konkurs potrwa do północy 23 marca 2011. Do odpowiedzi prosimy dołączyć dane, pozwalające na nawiązanie kontaktu z autorami.

Jury dokona wyboru laureatów konkursu w dniach 24–27 marca 2011. Ocena nadesłanych odpowiedzi nastąpi według poniższych kryteriów:
- zgodność odpowiedzi z wyznaczonym tematem;
- oryginalność ujęcia tematu.

Wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie do 28 marca 2011 roku. Zachęcamy do udziału w konkursie oraz życzymy powodzenia.

Regulamin konkursu

"Żona doskonała" to triumfalny powrót François Ozona do lekkiej, komediowej konwencji, dobrze znanej z jego największego przeboju "8 kobiet". Film z Catherine Deneuve i Gerardem Depardieu w rolach głównych miał swoją premierę na festiwalu w Wenecji, gdzie spotkał się z entuzjastyczną reakcją krytyki i publiczności, a następnie stał się wielkim przebojem we francuskich kinach.

Reżyseria: François Ozon.
Występują: Catherine Deneuve, Gérard Depardieu, Fabrice Luchini, Karin Viard.

Vote it up
579
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!