Konkurs Puzzle (zakończony)

Weź udział w konkursie, w którym nagrodą jest 5 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy specjalny pokaz filmu „Puzzle”

6 maja do polskich kin wchodzi film pt. „Puzzle”. Weź udział w konkursie, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na przedpremierowy specjalny pokaz filmu „Puzzle”. Seans odbędzie się 4 maja o godz. 18.30 w warszawskim Kinie Muranów. Mamy do rozdania 5 podwójnych zaproszeń!

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego chciałbyś zobaczyć film „Puzzle”? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkurs@readersdigest.pl, podając w tytule wiadomości „Konkurs Puzzle”. Konkurs potrwa do północy 28 kwietnia 2011. Do odpowiedzi prosimy dołączyć dane, pozwalające na nawiązanie kontaktu z autorami.

Jury dokona wyboru laureatów konkursu w dniach 29 kwietnia - 1 maja 2011. Ocena nadesłanych odpowiedzi nastąpi według poniższych kryteriów:
- zgodność odpowiedzi z wyznaczonym tematem;
- oryginalność ujęcia tematu.

Wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie do 2 maja 2011 roku. Zachęcamy do udziału w konkursie oraz życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu

Maria del Carmen mieszka w Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... Więcej o filmie >>

Reżyseria:
Natalia Smirnoff
Występują: María Onetto, Gabriel Goity, Arturo Goetz
Argentyna, 2010

Vote it up
471
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!