Konkurs "KI" (zakończony)

Zapoznaj się z szalonym i barwnym światem KI – dziewczyny bezkompromisowej i zachłannej na życie, która nie poddaje się ograniczeniom macierzyństwa i głośno mówi, czego oczekuje od świata – już teraz możesz wygrać film na DVD!  
 

Ki (Kinga) jest jak tornado. Nim zdążysz zamienić z nią słowo, zamieszka u ciebie ze swoim 2-letnim synkiem, rozleje wino, a do drzwi zapuka wietnamski student, prosząc, żebyś pomógł mu wnieść jej pralkę. Zanim się obejrzysz, poprosi o kilka stów pożyczki i odebranie dziecka z przedszkola. Wykorzysta każdego, kto stanie jej na drodze. Czy zdoła ją zatrzymać facet z zasadami?

Zachęcamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest 5 płyt DVD z filmem „KI”. Aby zdobyć jedną z nagród, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać film „KI”? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkurs@readersdigest.pl podając w tytule wiadomości „KI”.

Konkurs potrwa do 1 kwietnia 2012 roku do godz. 24.00. Do odpowiedzi prosimy dołączyć dane, pozwalające na nawiązanie kontaktu z autorami.

Jury dokona wyboru laureatów konkursu w dniach 2-3 kwietnia 2012 roku. Wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie do 3 kwietnia 2012 roku.

Zachęcamy do udziału w konkursie oraz życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu

 

Laureaci konkursu:

Aleksandra Filipowska
Michalina Jasiak
Małgorzata Wagner
Martyna Gąsiorowska
Patrycja Sarnowska

Gratulujemy zdobytych nagród i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Reader's Digest!

Vote it up
529
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!