Koncerty Selah Sue

Autorka przeboju „This World”, znanego z reklamy Kinder Bueno ponownie w Polsce!

 

Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, to debiutantka, nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Lauryn Hill. Obdarzona nietuzinkową urodą młoda, urodzona w 1989 roku, belgijka jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy, dzięki swojej płycie zatytułowanej Selah Sue. Jej rewelacyjne single This World oraz Raggamuffin podbiły europejskie listy przebojów!

Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince'a! W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki, jak na przykład Nneka.

Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze Mommy oraz Cee-Lo Green (duet w Please). Większość piosenek Selah napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała akompaniując sobie na gitarze w wieku 15 lat! Krytycy muzyczni uważają, że Janelle Monae i M.I.A. rośnie groźna konkurentka, dla której muzyka nie ma żadnych granic. Na początku roku wokalistka wystąpiła na 2 koncertach, które zostały wyprzedane w kilka tygodni! Teraz specjalnie dla polskich fanów powraca z serią ostatnich koncertów promujących debiutancki album. Od stycznia artystka rozpoczyna nagrywanie kolejnego albumu i nie będzie koncertować przez najbliższe kilkanaście miesięcy!

Koncerty:
12 grudnia 2012 – Kraków, Klub Studio
13 grudnia 2012 – Wrocław, Eter
17 grudnia 2012 – Gdańsk, Parlament
18 grudnia 2012 – Poznań, Hala nr 2 MTP
19 grudnia 2012 – Warszawa, Klub Stodoła

Vote it up
195
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!