Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska w roli tajnej agentki wywiadu oraz wybitny aktor Marian Dziędziel w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych

 

Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska (Lejdis, Testosteron) w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel (Dom zły, Wesele) tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych, jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy filmu Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości.

Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon Krzyżacki, biały królik i Pola Negri? Pytań jest wiele, bo w świecie szpiegów nic nie jest oczywiste.

Długo oczekiwana przez widzów komedia szpiegowska to zrealizowany z rozmachem film przepełniony humorem sytuacyjnym i zaskakującymi zwrotami akcji. W rękach obdarzonego genialnym węchem komisarza warszawskiej policji Jana Blonda (Mariusz Pujszo) znajdą się losy świata. W tropieniu siatki szpiegowskiej pomagają mu sam Minister Spraw Wewnętrznych (Marian Dziędziel), wielbiciel rzadkich ras psów i mocnych trunków oraz tajemniczy Marek (Paweł Deląg), który „żadnej pracy się nie boi”. Kiedy dzielny komisarz jest o krok od rozwiązania zagadki „Oka Sprawiedliwości”, nieoczekiwanie na jego drodze pojawi się zjawiskowa Natalia (Anna Dereszowska). Szybko okaże się, że oparcie się jej erotycznemu magnetyzmowi to najpoważniejsze zadanie, jakie stanie przed Blondem.
 

Premiera DVD, 17 stycznia 2013 r.

Vote it up
210
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!