Jaką baterię wannową wybrać?

Świat armatury łazienkowej pełen jest różnorodnych produktów, co sprawia, że bardzo często stoimy przed ogromnym dylematem, jakie rozwiązanie dla siebie wybrać. Dziś pod lupę bierzemy baterie wannowe, których ilość na rynku jest tak ogromna, że z pewnością i w tej kwestii nie jeden klient będzie miał problem z wyborem jednej, konkretnej. Czyż nie?
 
Różnorodne rodzaje, wiele znanych i cenionych na rynku marek, szeroki zakres cenowy. Jeśli dobre, sprawdzone, solidne i przy tym piękne, to z pewnością baterie wannowe Grohe. Są jedną z najlepszych opcji do wyboru, jeśli na taki właśnie chcemy postawić.
 
Rodzaje baterii wannowych
 
Chcąc zaaranżować w ciekawy sposób naszą przestrzeń łazienkową, staramy się zrobić wszystko, by całość wyglądała naprawdę doskonałe. Dodatki stanowią kwintesencję piękna i dobrego gustu każdego miejsca. Jeśli w grę wchodzą baterie wannowe, każdy z nas może zdecydować się na konkretny ich rodzaj. Dzięki temu wyróżnić możemy:
  • baterie wannowe ścienne- montujemy je w ścianie, mając możliwość wybrania opcji natynkowej, jak również i podtynkowej. Pierwsza montowana jest do instalacji, druga umieszczona jest na elemencie podtynkowym.
  • baterie wannowe stojące- montujemy je w specjalnych otworach, które znajdują się na wannie. Łatwe w montażu, z możliwością szybkiej zmiany ich położenia.
  • baterie wannowe wolnostojące- najnowsza opcja, spełniająca przede wszystkim walory estetyczne, droższa niż pozostałe. Montowana jest poza wanną na podłodze.
Ciekawe dodatki stosowane w bateriach
 
Jeśli już przeglądamy modele Grohe, możemy wybrać nie tylko konkretny ich rodzaj, ale także model, który posiada określone rozwiązania. I tak do dyspozycji klientów wyszczególnione zostały:
  • baterie z termostatem
  • baterie 3-otworowe
  • baterie z deszczownicą
  • baterie z perlatorem lub z przyciskiem typu EKO
  • baterie bezdotykowe
Ogromny wybór, niezwykłe rozwiązania, najlepsze produkty. Jesteśmy przekonani, iż baterie Grohe to opcje warte zakupu, dzięki którym każdy klient otrzyma doskonałe rozwiązanie na wiele, długich lat. Jakość, trwałość, estetyka, nowoczesność. To wszystko można zyskać w jednym produkcie. Jeśli więc stworzyć ciekawą przestrzeń łazienkową, to tylko stawiając na najlepsze rozwiązania. Nabycie tych baterii z pewnością okaże się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę - jeden wybór, jeden zakup, zadowolenie gwarantowane!
 
Materiał Partnera
Vote it up
76
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!