Czy istnieje idealny prezent ślubny dla pary młodej? – Sprawdziliśmy!

Ślub to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Dlatego tak się staramy odpowiednio uhonorować ten wyjątkowy dzień, w którym następuje zawarcie małżeństwa między dwojgiem wybranków. Wręczamy parze młodej prezenty, by ten pamiętny i wyjątkowy dzień pozostał w ich pamięci jako szczególnie radosne wspomnienie zwieńczenia wspólnej dotychczasowej drogi narzeczeństwa. Jaki prezent ślubny będzie tak doskonały, że spodoba się każdej parze, a do tego będzie praktyczny i trwały? Podpowiadamy w artykule!
 
Porcelanowy prezent ślubny
 
Zalet porcelanowego prezentu z okazji ślubu jest bardzo dużo. Wymieńmy kilka, by się przekonać, że ten pomysł na prezent ślubny dla nowożeńców jest naprawdę wart uwagi!
  • Ponadczasowość — Ceniona za wytrzymałość od wieków porcelana z pewnością nas nie zawiedzie. Potrawy i napoje smakują w niej wyjątkowo, ponieważ utrzymuje ich temperaturę przez dłuższy czas, a dodatkowo nie wchodzi w żadne reakcje z posiłkami i napojami, więc nie zmienia ich smaku. Komfort i pozytywny wpływ na zdrowie czynią porcelanę wciąż najchętniej wybieranym tworzywem do produkcji zastawy, czy filiżanek i kubków.
  • Użyteczność — Trudno sobie wyobrazić, by prezent z porcelany został po ceremonii zaślubin rzucony przysłowiowy w kąt i zapomniany. Mamy niemalże pewność, że każda para małżeńska z wielką chęcią i dumą będzie korzystać z porcelanowego prezentu ślubnego przez długie lata.
  • Możliwość personalizacji — Personalizowany prezent wywoła z pewnością największe emocje. Szczególnie z tak wyjątkowej okazji jak ślub. Możliwość zamieszczenia własnego napisu na porcelanie stworzy okazję do wyrażenia sympatii, a napis z datą zaślubin doskonale upamiętni ten wyjątkowy dzień na zawsze.
Zestaw z porcelany dla pary młodej
 
Porcelanowy zestaw, na który składa się gustowny dzbanek, filiżanki, spodeczki, mlecznik i dzbanek będzie doskonałym prezentem ślubnym dla pary nowożeńców. Praktyczny i piękny zestaw z porcelany będzie służył latami, a dodatkowo nabierze wartości sentymentalnej dla pary, jako prezent wręczony z tak wyjątkowej okazji. Jeśli chcemy wręczyć porcelanę na kilka okazji, warto wybrać mniejszy zestaw, a mlecznik lub dzbanek dokupić do porcelanowych filiżanek, lub kubków później. Zakupów takich z przyjemnością dokonamy w sklepie internetowym Nadzwyczajnie.
 
Zestaw filiżanek lub kubków jako drobny prezent dla nowożeńców
 
Jeśli chcemy tylko uzupełnić nasz prezent o porcelanowy akcent lub po prostu nie łączą nas tak zażyłe stosunki, by od razu decydować się na zakup ogromnego zestawu z porcelany, to warto rozejrzeć się choćby za parą kubeczków lub małym zestawem filiżanek z dzbankiem. Trwałość i ponadczasowość takiego prezentu pozostanie bez zmian, a gest będzie zapamiętany na długo. Możliwość wykonania napisu na dnie kubka daje możliwość dyskretnego upamiętnienia chwili. Zawsze też można zdecydować się na zestaw filiżanek lub kubków z napisem „mąż” oraz „żona”, a do tego dodać własny napis, jeśli poczujemy taką potrzebę. Personalizowane prezenty z okazji ślubu są dodatkowym wyrazem sympatii i dowodem potraktowania zaślubin z zaangażowaniem.
 
Materiał Partnera
Vote it up
13
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!