Na co zwrócić uwagę, wybierając hotel na wakacyjny pobyt w Katowicach?

Katowice to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w naszym kraju. Choć nie jest ono tak atrakcyjne dla turystów, warto pomyśleć o tym, by w czasie wakacyjnego wypoczynku znaleźć choćby jeden wolny weekend i zobaczyć najciekawsze miejsca w aglomeracji śląskiej.
 
Dużym ułatwieniem dla podróżujących jest nieodległy port lotniczy w Pyrzowicach i doskonała baza noclegowa. Który hotel w Katowicach wybrać, by komfortowo wypocząć w czasie urlopu?
 
Hotel w Katowicach przy lotnisku – doskonały wybór
 
Ci, którzy lubią wygodnie podróżować po kraju, jako środek transportu mogą wybrać samolot. Będzie to najlepsze rozwiązanie dla turystów z północy i wschodu kraju. Do Katowic przylecimy np. z Gdańska czy Rzeszowa, co znacznie skróci czas podróży. W takiej sytuacji warto wybrać hotel w Katowicach położony przy lotnisku - https://www.desilva.pl/katowice. Trzeba też sprawdzić, jak dobrze skomunikowany jest on z miastem – bez samochodu będziemy zmuszeni korzystać z komunikacji miejskiej.
 
Cena parkingu
 
Jeśli podróżujesz samochodem, sprawdź ceny za parking. I tu warto zainteresować się ofertą hoteli w Katowicach przy lotnisku – goście często przybywają tu w celu odbycia podróży służbowej, więc takie hotele oferują swoim klientom bezpłatny i dobrze strzeżony parking. To doskonała opcja, jeśli planujesz zwiedzić również pobliskie miasta, np. dojeżdżając pociągiem do Wrocławia czy Łodzi.
 
A może wakacyjny rabat?
 
Poszukując w wyprzedzeniem hotelu w Katowicach na wypoczynek, możemy natrafić na specjalne oferty rabatowe. Sprawdź informacje na stronach internetowych – być może przy rezerwacji z wyprzedzeniem znajdziesz wygodny nocleg w atrakcyjnej cenie. Zaoszczędzone pieniądze mogą pokryć cenę wielu wejściówek albo częściowo zrekompensować koszty podróży. W wakacje z pewnością warto odwiedzić stolicę Śląska. Koniecznie zobaczcie Kopalnię GUIDO, Muzeum Śląskie, starą dzielnicę miasta – Nikiszowiec i zaplanujcie aktywny wypoczynek w jednym z największych miejskich parków w Europie, czyli Parku Śląskim. Aby wypad był udany, wcześniej zarezerwujcie miejsce w dobrym hotelu w Katowicach.
 
Materiał Partnera
Vote it up
198
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!