Harry Potter i Insygnia śmierci

Opowieści o przygodach Harry’ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Książki autorstwa J.K. Rowling nie schodzą z list bestsellerów, a ich ekranizacje biją rekordy kasowe w kinach na całym świecie

 

Wraz z wydaniem książkowym, filmowym a następnie na Blu-ray i DVD ostatniej części opowieści o sympatycznym czarodzieju, najpopularniejsza seria filmowa wszech czasów dobiegła końca. Nie dla fanów jednak! Warner Bros. i Galapagos Films przygotowały bowiem specjalne, kolekcjonerskie wydanie pierwszej i drugiej części superprodukcji „Harry Potter i Insygnia śmierci”, wraz z fascynującymi dodatkami zza kulis,  które na DVD w kolekcji Galapagos Films zadebiutuje już 27 listopada 2012 roku.

Opowieści o przygodach Harry’ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Książki autorstwa J.K. Rowling nie schodzą z list bestsellerów, a ich ekranizacje biją rekordy kasowe w kinach na całym świecie. Ostatnie dwie odsłony filmowego cyklu o perypetiach nastoletniego czarodzieja powracają w ekskluzywnych, kolekcjonerskich wydaniach 3 DVD.

Filmowcy realizowali jednocześnie zdjęcia do pierwszej i drugiej części obrazu. Prace na planie zakończyły się 12 czerwca 2010 roku po 478 dniach. Gdy po 10 latach zdjęcia do ostatniej odsłony przygód nastoletniego czarodzieja zostały zakończone, odtwórcy głównych ról nie kryli łez wzruszenia.

Premiera, 27 listopada 2012 r.

Vote it up
193
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!