Ciekawe gadżety dla dzieci o tematyce bajkowej

Jak najłatwiej uszczęśliwić dziecko? Wystarczy kupić mu zabawkę opatrzoną motywem z uwielbianej przez niego bajki, a wielogodzinna zabawa gwarantowana. Nie da się ukryć, że to co oglądają nasze pociechy ma na nie bardzo duży wpływ, dlatego od czasu do czasu warto skontrolować co pojawia się na ekranie. O ile są to bajki, w których nie pojawia się przemoc to wszystko jest w porządku. Zapewne zastanawiasz się teraz, z jakim motywem zabawki najbardziej spodobają się Twojemu dziecku. Poniżej znajdziesz odpowiedź.
 

Psi patrol

Kojarzysz tę bajkę? Jeśli nie to jednego możesz być pewien – Twoje dziecko dobrze ją zna. Już dawno Marshall i Rubble skradli serca najmłodszych. Nikt nie wie jaki jest fenomen tej bajki, jednak jedno jest pewne – każde dziecko oglądające tę bajkę wygląda jak zaczarowane. Z całą pewnością więc ucieszy się z zabawki opatrzone wizerunkiem zabawnych piesków z bajki „Psi patrol”. Zastanawiasz się gdzie takowe znajdziesz? Szeroki wybór tego typu gadżetów znajdziesz m.in. tutaj: https://www.pasikot.pl/bajka/psi-patrol-paw-patrol.html.

Soy Luna

To najnowsza produkcja Disneya, która z dnia na dzień zyskuje coraz to większą popularność wśród dzieci. Największe zainteresowanie serialem wykazują dziewczynki, które są wręcz oczarowane przemierzającą przez świat na wrotkach Luną. Utożsamiają się z nią i z zapartym tchem śledzą jej losy. Każda z małych dziewczynek ucieszy się więc z gadżetów opatrzonych wizerunkiem uwielbianej przez nie Luny, które znajdziesz pod adresem https://www.pasikot.pl/bajka/soy-luna.html.

Gdzie jest Dory?

Miałeś już okazję obejrzeć najnowszy hit Disneya i Pixara? Bo Twoje dziecko na pewno. Rybki są uwielbiane przez dzieci już od czasów filmu animowanego pt. „Gdzie jest Nemo?”. Nic więc dziwnego, że i Dory pokochały dzieci. Gry i zabawy z rybką Dory w tle (https://www.pasikot.pl/bajka/gdzie-jest-dory.html) to gadżety, z których z całą pewnością ucieszy się Twoje dziecko, szczególnie latem.

Świnka Peppa

Uwielbiana szczególnie przez najmłodszych. Urocza różowa świnka jest gwarancją udanej zabawy. Uwierz, że Twoja mała księżniczka będzie zachwycona, jeśli będzie mogła włożyć na siebie ciuszek ze Świnką Peppą na czele, który znajdziesz w sklepie https://www.pasikot.pl/bajka/swinka-peppa.html.

Twoje dziecko ogląda zupełnie inną bajkę, która nie została wyżej wymieniona? Bez większego problemu i z jej wizerunkiem znajdziesz gadżety na stronie https://www.pasikot.pl/. Miej pod kontrolą to co ogląda Twoje dziecko i w razie czego reaguj. Wszystkie wymienione wyżej bajki są dedykowane dzieciom i nie zawierają nieodpowiednich dla nich treści.
 

Materiał Partnera

Vote it up
321
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!