Gadżety do samochodu, które poprawią komfort jazdy

Rynek akcesoriów motoryzacyjnych jest obecnie bardzo dobrze rozbudowany. Oprócz niezbędnego wyposażenia auta w obowiązkowy trójkąt ostrzegawczy i kamizelkę, kierowcy mogą wybierać spośród gamy różnorodnych dodatków, które znacząco podnoszą jakość jazdy. Producenci proponują wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym zarówno długie podróże, jak i krótkie trasy stają się przyjemną formą transportu.  
 
Nowoczesne modele użytkowej elektroniki proponuje marka Xblitz. To innowacyjne, wysokiej jakości sprzęty, które znacząco podnoszą jakość codziennych czynności. Jednym z modeli, które oferuje firma jest nowatorski wideorejestrator z kamerą cofania. Produkt ten został wyposażony w wiele przydatnych funkcji podczas jazdy – możliwość nagrywania nieprzewidzianych sytuacji oraz szybkie ustalenie sprawcy wypadku to tylko nieliczne z atutów. Wbudowane aż dwie kamery pozwalają na nagrywanie przodu i tyłu – wysoka rozdzielczość gwarantuje czysty obraz. Dodatkowo zestaw jest wyposażony w trwały, stworzony z wysokogatunkowych materiałów uchwyt do mocowania. Wbudowany mikrofon daje możliwość rejestracji odgłosów. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu każda niespodziewana sytuacja zostaje automatycznie zapisana w pamięci. Dodatkowa detekcja ruchu również zapewnia nagrywanie każdej nieoczekiwanej zmiany obrazu. To bardzo przydatny gadżet, dzięki któremu unikniemy stresujących sytuacji z ustaleniem przebiegu zdarzenia drogowego.
 
Kolejnym, równie przydatnym dodatkiem samochodowym, jest alkomat. Produkty z tej kategorii również możemy nabyć w internetowym sklepie Xblitz. Dokonywanie pomiaru przed podjęciem decyzji o podróży to  zdroworozsądkowa czynność. Dzięki temu przydatnemu urządzeniu unikniemy stresujących sytuacji i szybko dowiemy się, czy jesteśmy w stanie wyruszyć w podróż. Modele dostępne w ofercie precyzyjnie pokazują faktyczny stan promili w organizmie. Dodatkowo, istnieje możliwość swobodnego zamieniania ustników, w komplecie zazwyczaj znajduje się aż 5 wymiennych sztuk. Czarne tło wyświetlacza to czytelna, przejrzysta informacja, a trwała obudowa to gwarancja ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Produkty są zasilane na baterie elektryczne. Warto wyposażyć swoje auto w ten poręczny gadżet i mieć pewność tego, że jazda samochodem będzie w pełni bezpieczna.  
 
Dla osób, które nie lubią podróżować samotnie bardzo przydatnym gadżetem okaże się cb radio. Daleka łączność pozwala na swobodną komunikację z innymi kierowcami na trasie. To bardzo praktyczny gadżet, dzięki któremu dowiemy się, jaka jest obecna sytuacja na drodze i gdzie utworzył się zastój aut. Urządzenie to umożliwia nam uzyskanie szeregu istotnych informacji. Przed zakupem konkretnego modelu zwróćmy jednak uwagę na jakość przekazu, zakres częstotliwości i możliwość regulacji głośności. Dobrej jakości cb radio posłuży nam na wiele lat i pozwoli urozmaicić podróż.
 
Materiał Partnera
Vote it up
89
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!