Jak wybrać wiarygodnego dostawcę rozwiązań budowlanych i przemysłowych

Wysoka jakość w korzystnej cenie to podstawowa wartość brana pod uwagę podczas wyboru dostawcy. Kryteria te są szczególnie ważne w przypadku firm z branży budowlanej, gdzie wyjątkowe znaczenie ma terminowość, niezawodność i szeroko pojęta wiarygodność kontrahenta. Jakie cechy wyróżniają dobrego partnera biznesowego? Na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy?
 
Zakres oferty
 
Jednym z najskuteczniejszych sposobów na optymalizację kosztów zakupów jest wybór dostawcy, który poza atrakcyjnością i stabilnością cen potrafi zaoferować także wartość dodaną. Obok zdolności dostarczania produktów i usług o odpowiedniej jakości równie ważna jest sprawność modelu biznesowego, elastyczność, a także szybkość reagowania nawet na nietypowe potrzeby. Analizując powyższe potrzeby, przyjrzymy się firmie iSPRZĘT oferującej profesjonalne urządzenia i narzędzia przeznaczone dla budownictwa i branż pokrewnych.
 
Oferta firmy zwraca uwagę swoją kompleksowością. Ciekawe pozycje znajdują tutaj zarówno użytkownicy indywidualni, jak i duże przedsiębiorstwa budowlane. iSPRZĘT stawia na jakość i dlatego sprzedaż opiera wyłącznie o produkty przodujących producentów. Znajdziemy wśród nich szereg uznanych międzynarodowych marek, takich jak AMMANN, WACKER NEUSON, TSURUMI PUMP, BENZA, PRAMAC, PROBST, TOPCON, KREBER, HUSQVARNA, CHICAGO PNEUMATIC, TYROLIT czy ENAR. Asortyment jest bardzo szeroki, a ponieważ firma starannie analizuje rozwój technologii i trendów, to ulega on ciągłemu poszerzaniu, stale też pojawiają się atrakcyjne promocje. Ponadto dział handlowy deklaruje pomoc w doborze i sprowadzeniu sprzętu i urządzeń spoza standardowej oferty.
 
Jakość obsługi
 
To właśnie jakość obsługi klienta stanowi kolejny, ważny wyróżnik. Wieloletnie doświadczenie w branży i praktyczna znajomość oferowanych produktów w połączeniu z systemem szkoleń i stałym rozwojem umiejętności skutkuje najwyższym poziomem profesjonalnego doradztwa i pomocy w doborze narzędzi i rozwiązań. Konsultacji można zasięgnąć osobiście, drogą telefoniczną lub kanałami elektronicznymi. Firma oddała także do dyspozycji klientów wygodny czat internetowy pozwalający na szybką i bezpośrednią wymianę informacji w czasie rzeczywistym.
 
Mówiąc o jakości współpracy trudno pominąć aspekty zamykające proces transakcyjny, czyli transport towarów i sposób płatności. iSPRZĘT oferuje dostawę towaru na terenie całego kraju, przez 5 dni w tygodniu. Co więcej zamówienie wybranego sprzętu, który znajduje się w kategorii “Ekspresowa dostawa”, może zostać zrealizowane nawet w ciągu 12 h. Realizacja płatności odbywa się za pomocą dogodnych dla klienta metod, a dzięki współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi możliwe jest uzyskanie korzystnego kredytowania przez system ratalny lub leasingowy. Ponadto pracownicy służą bezpłatną pomocą w przygotowaniu wniosków o dotacje na zakup sprzętu.
 
O kondycji firmy dużo mówi jej pozycja rynkowa. Wiarygodność iSPRZĘT jest wspierana również przez listę dotychczasowych klientów - znajdują się na niej zarówno wielcy inwestorzy prywatni, jak i spółki skarbu państwa. Warto pójść ich śladem.
 
Materiał Partnera
Vote it up
72
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!