Zagraj w darmowe gry online

Prowadź Billy’ego i jego balon tak, by złapać robaczki świętojańskie, dzięki którym na drzewie urosną owoce. Owocami musisz karmić groźnego potwora, aby ocalić przed nim całą wioskę!
W tej grze musisz odwiedzić każdego ze swoich sąsiadów, zdobyć Halloweenowe dobroci, a następnie wrócić do domu. Trasę należy zaplanować w ten sposób, aby była jak najkrótsza. Za pomocą myszy kliknij każdy z domów, po czym gra się uruchomi. Człowiek-dynia będzie chodzić z tobą. Trasa, którą obiera jest zawsze najkrótsza, więc musisz wrócić do domu w tym samym czasie co on, w przeciwnym razie przegrasz. W trakcie trwania gry będzie pojawiało się więcej domów a poziomy będą co raz trudniejsze.
Spróbuj wyśledzić "innego", który jest szpiegiem. Pozbądź się go zanim upłynie czas i nasze sekrety wpadną w niepowołane ręce.
Jacko musi znaleźć ostatni element, który obudzi ducha Halloween.Mroczna i wciągająca gra przygodowa.
Ubierz i udekoruj upiorne ciasto na Halloween. Po zakończeniu tworzenia, można zapisać ciasto i udostępnić je znajomym.
Halloweenowa układanka. Aby ułożyć zdjęcie szczęśliwego, halloweenowego nieba, przesuwaj fragment obrazka po planszy. Powodzenia!
Jest Halloween. Jesteś uwięziony w dziwnym domu. Znajdź sposób, aby otworzyć wszystkie drzwi i uciec z tego miejsca. Kliknij w dany obiekt aby wejść z nim w interakcję. Kursor zmieni się w dłoń podczas przesuwania myszy nad klikalne miejsca.
Drako, szkielet, który żyje w najgłębszych zakamarkach piekła potrzebuje twojej pomocy by jeździć na niesamowicie szybkim rowerze przez skały i góry. Użyj strzałek, aby poruszać się i utrzymać równowagę. Użyj klawiszy ZXCV i B do wykonywania trików i zdobywania większej ilości punktów.
Jesteś jedynym ocalałym na tyłach wroga!
Witaj w Weirdville – miejscu, gdzie możesz zbierać monety, nie płacąc podatków!Twoje zadanie polega na tym, by zebrać jak najwięcej monet i dotrzeć do czerwonych drogowskazów. Możesz biegać, wspinać się, pływać po wodzie w bańce i usuwać czerwone bloki ze swojej trasy.
Masz zamek, który musisz bronić przed atakami potworów. Możesz budować wieże obronne i wysyłać do walki uzbrojonego bohatera, który zabija te potwory.
Dodaj do swoich zdjęć zabawne teksty w chmurkach!
Panda puszcza bańki różnej wielkości i musi trafić nimi w ruchome kule.
Kontynuacja gry Replay 1, więcej samochodów, więcej ciężarówek i więcej punktów do zdobycia.
Biegniesz szybko przez ruchomy labirynt. Musisz schrupać jak najwięcej kulek, omijając jednocześnie małe potworki.
Pingwiny mają sposób na świetną zabawę! Wyrzucają w powietrze… dzika!
Gra strategiczna dla miłośników gry w pokera. Układaj karty na pustych polach. Twoim celem jest uzyskanie najmocniejszego układu pokera w poziomie, pionie i po przekątnej. Porównaj swoje najlepsze wyniki z wynikami innych graczy.
Gra w bejsbol, w której musisz wykonać różne zadania, by zostać głównym graczem ligowym.
Możesz bawić się z pingwinem na wiele różnych sposobów. Spróbuj zabić stojącego naprzeciw niedźwiedzia z pomocą małego sprytnego pingwina. Musisz umiejętnie celować i dobierać odpowiednią ilość siły tak, by pingwin uderzył niedźwiedzia. By go zabić, potrzeba kilku uderzeń (najskuteczniejszy sposób to celować w głowę). Wykorzystuj swoje wierne pingwiny, by zyskać jak najwięcej punktów!
Twoje zadanie polega na tym, by utuczyć Paris Hilton, podając jej do jedzenia hot dogi, hamburgery oraz tłuste kawałki mięsa.
Moolga, gumowa krowa, oszalała. Klikaj, by „tryskać” mlekiem, i zbieraj punkty, trafiając w koniki morskie. Musisz nisko latać, kiedy w pobliżu jest jakaś chmura burzowa, oraz omijać bomby (lub je opryskiwać). Unikaj też komarów, by otrzymać superbonus.
Jesteś rybakiem. Łowiąc ryby, musisz zarobić jak najwięcej pieniędzy. Na każdym poziomie trzeba złowić określoną liczbę ryb, na kolejnym poziomie więcej niż na poprzednim. Masz do dyspozycji trzy rodzaje haczyków; droższą rybę należy łapać tylko na droższy haczyk. Jeśli na droższy haczyk złapiesz rybę o mniejszej wartości, zarobisz tylko połowę pieniędzy. Haczyk możesz zmienić tylko wtedy, gdy jest wyciągnięty z wody. Jeśli będziesz łowić ryby szybko, czas, który zaoszczędzisz, przejdzie na kolejny poziom. W wodzie pływają także „bonusy”, ale możesz je złowić tyko wtedy, gdy nie ma w pobliżu żadnej ryby.
Prowadzisz budkę z kebabami i musisz dbać o zadowolenie swoich klientów, którzy będą zamawiali różne rodzaje kebabów z różnymi dodatkami, prosili o więcej jednego składnika, mniej innego. Pasek po prawej stronie pokaże Ci poziom zadowolenia kleintów.
Jesteś ogrodnikiem i musisz pozbyć się trawy, sadząc kwiatki. Za każdym razem, kiedy posadzisz w jakimś miejscu kwiatek, trawa naokoło niego zniknie. Trawa jednak wyrasta na nowo i wypiera kwiatki. Aby zagrać, kliknij w któryś kwiatek, a następnie kliknij w jedno z podświetlonych pól.
Musisz jak najszybciej dojechać samochodem do celu, zbierając po drodze wszystkie napoje i omijając niebezpieczne przeszkody.
Jesteś pokojowo nastawionym kosmitą. Masz misję do wypełnienia na Ziemi – musisz nauczyć ludzi żyć w pokoju i sprawić, by już więcej się nawzajem nie zabijali. Latasz swoim statkiem kosmicznym nad polem walki, zabierasz żołnierzy na pokład swojego statku i przemieniasz ich – za pomocą specjalnej substancji – w pacyfistów. Następnie wypuszczasz ich na wolność gdzieś w pobliżu tego miejsca, z którego ich porwałeś. Jeśli liczba pacyfistów na danym obszarze jest większa lub równa liczbie wymaganej na danym poziomie, przechodzisz na kolejny. Jeśli nie będziesz się spieszyć żołnierze pozabijają się nawzajem, a Tobie nie zostanie nikt do nawrócenia. Musisz wypuszczać żołnierzy w bezpiecznym miejscu, ponieważ nawet jeśli żołnierze celowo nie strzelają do pacyfistów, przypadkowa kula może trafić także w nich.
Skacz z helikoptera i udaj się w ekscytującą przejażdżkę na desce snowboardowej.
Zabawna zręcznościówka, w której chodzi o przeżycie jak najdłużej.
W tej grze każdy odgrywa jakąś rolę. Gracze wybierają spośród sześciu klanów ten, do którego chcą się przyłączyć, stają po stronie dobra lub zła, dokonują wyborów moralnych, awansują. Gra może się skończyć na wiele różnych sposobów.
Mała gra, której bohaterami są blopsy. Kiedy blobsy są głodne, musisz je karmić tym, co lubią jeść. Im szybciej będziesz je karmić, tym więcej punktów zdobędziesz.
Pierwsza gra z serii antygier, przeciwieństwo standardowej wersji Pacmana. Masz pod swoją kontrolą duchy i musisz złapać pacmana, zanim on zje wszystkie kropki. Możesz też przegrać, jeśli pacman zje wszystkie duchy, ponieważ tutaj – w odróżnieniu od oryginalnej gry – duchy nie mogą się odradzać.
Ludzka kolonia na Marsie została zaatakowana przez obcych z odległej planety
Krykiet 3D – wykonaj 10 zadań, by zagrać w drużynie swojego kraju. 
Klasyczny szwedzki drewniany labirynt wymyślony przez producenta tanich zabawek, któremu najwyraźniej zabrakło pomysłów, tak więc przez przypadek ulepszył tę grę. Wybierz odpowiednią pod względem strategicznym trasę przez labirynt, a następnie zrób wszystko co w Twojej mocy, by zebrać jak najwięcej punktów!