Koncert Carminho

Carminho dopiero wstępuje na światowe estrady, a już jest jedną z największych gwiazd fado. Od dziecka dorastała w otoczeniu tej muzyki i wśród wielkich tego stylu.

 

Posiada wszystko co najważniejsze: niepowtarzalny, mocny głos, osobowość sceniczną i ten rodzaj magii, jaki mają największe. Od początku porównywana z Marizą, portugalską zdobywczynią tytułu „Voice of Fado”.

Debiutancki album „Carminho” okrzyknięty został wielkim wydarzeniem nie tylko w kręgach fado. Prestiżowy magazyn „Songlines” wybrał ten album jako jedną z 10 najważniejszych płyt „World Music 2011”.

Na początku 2012 roku ukazała się druga płyta Artystki ("Alma"), która okazała się prawdziwą rewelacją, także jeśli chodzi o wyniki sprzedaży - już w pierwszych tygodniach osiągnął pozycję nr 1 na listach najlepiej sprzedających się płyt w Portugalii!

Artystka koncertuje z powodzeniem na całym świecie, a w swojej ojczyźnie ma status prawdziwej gwiazdy. Jej pozycję dodatkowo umocniło wspólne nagranie z Pablo Alboranem - jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów Hiszpanii.

Daty koncertów:
15 październik 2012, Szczecin
16 październik 2012, Gdańsk
17 październik 2012, Lublin

Vote it up
220
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!