Zdobienie bombek styropianowych ze wstążką

Każda przestrzeń może być ozdobiona wstążkowymi ozdobami choinkowymi, które są zarówno atrakcyjne, jak i niedrogie. Dzięki bombce choinkowej Ribbon połączenie Twojej choinki będzie zachwycające i wyraziste. Z kolei bombki wstążkowe nie są ograniczone do stosowania tylko w okresie świątecznym.
 
Duża bombka ze wstążką doda ciepłego, świątecznego klimatu do świątecznego stołu w salonie lub komody. Tak więc, dzisiaj dzielimy się krótkim tutorialem DIY, jak zrobić własne styropianowe bombki ze wstążką i mieć indywidualną dekorację na Boże Narodzenie.
 
Zdobienie bombek styropianowych wstążką – czy to trudne zadanie?
 
Każdy może wykonać te świąteczne dekoracje bez większych trudności. Proces, z drugiej strony, jest o wiele bardziej czasochłonne i wymaga dużo cierpliwości. Dekorowanie bombek wstążką zamiast tego wymaga znacznej ilości cierpliwości i zainteresowania. Jeśli chodzi o robienie bombki wstążki, dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykonania są krytyczne. Na pierwszy rzut oka, piękno będzie widoczne.
 
Bombki styropianowe z tasiemki – czego potrzebujesz?
 
Wszystko czego potrzebujesz to styropianowa kula (możesz ją dostać w sklepie plastycznym lub biurowym), wstążka o szerokości 2,5 cm i szpilki (preferowane są krótkie szpilki zwane połówkami oraz ładne materiały na wstążki).
 
Bombki świąteczne ze wstążki – jak zrobić?
 
Aby rozpocząć, potnij wstążkę na pięciocentymetrowe kawałki. Umieść dwa pierwsze prostokąty wstążki na krzyż w środku swojej styropianowej kuli i przypnij je szpilkami. Możesz teraz zaznaczyć środek i równo przymocować pozostałe kawałki, umieszczając złożone (złożone) stożki wstążki w poprzek na środku swojej piłki. Teraz, gdy zrobiłeś równy stożek ze wszystkich pozostałych prostokątów wstążki, możesz zacząć dołączać je do swojej piłki. Każdy stożek jest przebijany za pomocą szpilki.
 
Gdy już ustawisz bombki w rzędach, nałóż je na siebie. Kolor wstążki i sposób jej zawieszenia na bombce zależy tylko od Ciebie.
 
Bombki ze wstążki – cena
Jeśli jesteś skrupulatny o swoich wakacyjnych finansach, możesz chcieć wiedzieć, ile z Twojego budżetu zostanie wydane na świąteczne dekoracje i wystrój domu. Wykonywanie dekoracji w domu może być czasami bardziej opłacalną opcją niż zakup gotowych towarów, zwłaszcza jeśli niektóre z wymaganych materiałów są już dostępne.
 
A co jeśli trzeba będzie kupić wszystkie komponenty? Ile zatem będzie kosztować własnoręcznie wykonana bombka wstążkowa? Zakup styropianowej kuli, na której zostanie zbudowana Twoja bombka to główny wydatek. Jej cena uzależniona jest od wielkości kuli. Rozpiętość cenowa waha się od ok. 2zł za malutką kulę o średnicy 2cm do ok. 18zł za ogromną kulę o średnicy 30cm. Wszystko zależy od tego, jaki rozmiar wybierzemy.
 
Oprócz zakupu styropianowej kuli należy uwzględnić również koszt wstążki. Jeśli nie masz pod ręką wystarczającej ilości wstążki, licz się z tym, że za 25 cm wstążki o szerokości 2,5 cm zapłacisz około 8 zł. Pudełko szpilek kosztuje około 2zł.
 
MAteriał Partnera
Vote it up
12
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!