Biuro Obsługi Klienta

 

 

 Kontakt

Jeśli masz jakieś uwagi lub pytania, zapraszamy do naszego Biura Obsługi Klienta. Profesjonalni konsultanci z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania i wyjaśnią wątpliwości.

Tarsago Polska Sp. z o.o., Biuro Obsługi Klienta, przegródka pocztowa 5, 00-965 Warszawa 22

Tel.: +48 22 519 77 77
Fax: +48 22 519 77 88
Email: info@digest.com.pl

Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

Jeśli już jesteś naszym klientem, kontaktując się z nami, zawsze podawaj swój numer klienta.

 

 Zakupy

Zamówione produkty dostarczone zostaną prosto do domu już w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas Twojego zamówienia.

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją. Jeśli zdarzyłoby się, że otrzymany produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go odesłać.

Pamiętaj, możesz korzystać z atrakcyjnych warunków płatności. Przed otrzymaniem zamówionej publikacji nie musisz nic płacić. Należności za większość naszych produktów możesz także rozłożyć na nieoprocentowane raty. Decyzję o sposobie uiszczenia opłaty – w całości lub w ratach – możesz podjąć dopiero po otrzymaniu produktu.

Nasze produkty możesz zamówić:

* odpowiadając na przesyłane do domu oferty

* telefonicznie pod numerem (22) 519 77 77

* faksem pod numerem (22) 519 77 88

* w sklepie internetowym sklep.digest.com.pl

 

 Płatności

Jako nsz klient możesz skorzystać z atrakcyjnych warunków płatności. Przed otrzymaniem zamówionej publikacji nie musisz nic płacić – rachunek otrzymasz wraz z produktem. Płatność możesz rozłożyć na nieoprocentowane raty. Decyzję o sposobie uiszczenia opłaty – w całości lub w ratach – możesz podjąć dopiero po otrzymaniu rachunku. Termin płatności podany będzie na rachunku.

Jeśli jesteś już naszym klientem i chciałbyś zadać pytanie dotyczące swoich płatności, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. 

Jak regulować płatności?
Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę płatności:

Przekaz pocztowy, przelew bankowy
Posłuż się rachunkiem załączonym do przesyłki z produktem. Wpłaty przyjmowane są na każdej poczcie i w każdym banku.

Gotówka
Posłuż się rachunkiem załączonym do przesłanego przez nas produktu. Wpłaty dokonaj w każdej kasie sklepowej oznaczonej Moje rachunki.

UWAGA: W przypadku dokonywania płatności bez użycia blankietu wpłaty (bankowy przelew telefoniczny lub przelew przez Internet) prosimy o podanie swojego dokładnego adresu oraz pełnego 26-cyfrowego rachunku odbiorcy i numeru produktu – są one wydrukowane na blankiecie wpłaty.

 

 Ochrona danych osobowych

Uprzejmie informujemy, że Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, płeć, adres, telefon, adres e-mail) przekazywane za pośrednictwem stron internetowych Tarsago Polska znajdą się w bazie danych Tarsago Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 41. Przekazanie danych jest dobrowolne.

Jeżeli nie zaznaczono inaczej na formularzu służącym do wpisania danych osobowych, dane te będą wykorzystywane do celów marketingowych. Będziesz mieć prawo dostępu do treści swoich danych i prawo do ich poprawiania. Ze wszystkimi pytaniami lub wątpliwościami prosimy zwracać się do Biura Obsługi Klienta Reader's Digest, tel. (22) 519 77 77.