All inclusive w Turcji – luksusowe wczasy wśród magicznej egzotyki

Turcja to jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych, który lideruje jako kraj oferujący turystom najwięcej pakietów all inclusive. 88% hoteli posiada opcję „wszystko w cenie”, a zdecydowana większość z nich to obiekty cztero- i pięciogwiazdkowe.
 
Wybór opcji all inclusive jest często opłacalny, gdyż wczasowicze nie muszą wydawać dodatkowych pieniędzy na przekąski czy napoje poza hotelem, co mogłoby znacząco podnieść koszty podróży i okazać się droższe niż wykupienie oferty od razu ze wszystkim.
 
System all inclusive w Turcji – co warto wiedzieć?
 
Większość hoteli z opcją „wszystko w cenie”, oprócz trzech dań głównych w przeciągu dnia, zapewnia swoim gościom podwieczorek oraz dodatkowe przekąski nawet do późnych godzin nocnych. W cenę pakietu wliczone są również napoje podawane do posiłków, a także napoje bezalkoholowe i alkoholowe, które można otrzymać w określonych porach. Niektóre obiekty gwarantują również gościom, korzystającym z systemu, wieczorne animacje. Zdarza się jednak, iż w hotelach z opcją all inclusive  nie można zamówić markowych alkoholi oraz napojów energetycznych, trunków sprowadzanych z różnych zakątków świata i napojów serwowanych w butelkach.
 
Warto zauważyć, iż każdy hotel ustala swoje warunki korzystania z systemu, tak więc oferty all inclusive w różnych obiektach będą wyglądały inaczej. Do polecanych hoteli z zakwaterowaniem tego typu należą m.in.: Delta Beach Resort, Kervanseray Bodrum, Cande Onura Holiday Village i Armonia Holiday Village w Bodrum; Mirador Club w Alanyi; Grand Ontur w Cesme oraz Hotel Alish w Kusadasi. Oferty najlepszych hoteli znajdziesz na >> https://www.turcja.com.pl/rodzaj-oferty/all-inclusive-turcja.xml.
 
All inclusive – na co zwrócić uwagę?
 
Przede wszystkim warto wiedzieć, iż wyżywienie w ramach all inclusive wydawane jest w określonych porach. Bogatszymi wersjami pakietu All (dostępnymi tylko w ekskluzywnych hotelach) są opcje typu „ultra” lub „total”. Pierwsza zapewnia turystom m możliwość skosztowania międzynarodowych alkoholi oraz napojów importowanych, zaś druga obejmuje także dostęp do centrum fitness, SPA czy zabiegów odnowy biologicznej. Cechą charakterystyczną dla większości obiektów, oferujących zakwaterowanie „wszystko w cenie”, jest wymaganie od turystów, wykupujących pakiet, zakładania specjalnych opasek na rękę.
 
Materiał Partnera
Vote it up
84
Podoba Ci się ten artykuł?Zagłosuj na niego!